Şimdi Ara

iphone 3gs new bootrom untethered jailbreak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar new boot rom iphone 3gs ile redsnow ile ios 5 jailbreak yaptık fakat cihaz yeniden başladığında normal şekilde açılıyor ve cydia çalışıyor.Durumu anlamadık şimdi bu redsnow tethered yapmıyormuydu ? nasıl oldu da untethered oldu.

Cihaz kesinlikle new boot room

https://iphoneyardim.net/jailbreak_amp_unlock/23611-iphone_3gslerde_bootrom_belirleme_new_boot-old_boot.html

buradaki kontolü yaptım seri no:87129SR9xxx
    Modem firmware:05.16.05

Biri bu durumu açıklayabilirmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 31 Ekim 2011; 14:43:50 >

• selam

ben yapamadim yaa.
    bir arkadasim da yapmis ve denedim 1 kere oldu ama sonra restart ettim installaous kurduktan sonra ve acilmadi
    acilmayinca da restore ettim ama ondan sonra untethered jb yapamadim. tethered oldu hep.
    redsn0w 099b7 ile mi jb yaptin sen?

tesekkurler
  • benımde cıhaz newboot ne sekılde untethered yapabılıcem ben anlamadım , tethered kullanııyorum su anda, birde 3gs dunden berı kullanıyorum şarjı ne kadar gıderse normal sayılır 3g acık wifi hep acık 1 gun gıttı
  • untether olduysa old bootromdur. o kontroller doğru bootrom'u her zaman doğru göstermeyebiliyor.

@dbmaster
    JB yaptınız ve tethered olduysa yapılacak birşey yok, untether yapamazsınız. untether çıkmasını bekleyeceksiniz. şarj 1 gün normal.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.