Şimdi Ara

İphone 3G S mesajların tümünü silemiyorum!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkaşlar gelen mesajları tek tek silmek zorunda kalıyorum.Günde bana belki 20 tane mesaj geliyor bunların tümünü işaretleyip(nokia da olduğu gibi)silemiyorum.100 mesaj olsa hepsinide tek tek silmek durumundayım,çok can sıkıcı bir durum.Bu konuda bilgisi olan var mı,ben mi yapamıyorum acaba toplu mesaj silmeyi..

• mesajlara gürdiğinde üste düzenle var ve ordan daha rahat silersin yada mesajın üzerine gel parmagını sağa sola oynat sil seçeneği gelecek cihazın garantili ise bunlar tek var ama jb ise programlar var
  • "Edit"e girdikten sonra sol üstte "Clear all" yok mu ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UmuT

"Edit"e girdikten sonra sol üstte "Clear all" yok mu ya?

Var üstadım,ama bir kişinin bütün mesajları silinyor.Ayrı ayrı kişilerin hepsini seçip sil diyemiyoruz.
  • mesajlara gir o kişinin adından sağa doğru kaydır parmağını kişinin yanında delete çıkıo
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_h

mesajlara gir o kişinin adından sağa doğru kaydır parmağını kişinin yanında delete çıkıo

Biliyorum üstadım ama bunu her mesaj için tek tek yapıcaz.Yani 100 mesaj varsa,100'ünüde tek tek silecez.Bunların hepsini bir hamlede silemiyormuyuz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stekemen

quote:

Orijinalden alıntı: fatih_h

mesajlara gir o kişinin adından sağa doğru kaydır parmağını kişinin yanında delete çıkıo

Biliyorum üstadım ama bunu her mesaj için tek tek yapıcaz.Yani 100 mesaj varsa,100'ünüde tek tek silecez.Bunların hepsini bir hamlede silemiyormuyuz acaba?

cydia da rastlamıştım öyle bir programa ama şuan cydia olmadığı için adını söyleyemiyorum clear all sms yada clean sms şeklinde bir arama yap bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih_h -- 16 Eylül 2009; 1:03:50 >
  • Tamam dostum hemen bakıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.