Şimdi Ara

iphone 2.02 de app yükleyemem sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, yeni konu açtığım için özür dilerim fakat yardıma ihtiyacım var, forumdaki yönergelere uygun olarak telefonumu 1.4 ten 2.02 ye fake imeili olarak yükselttim gayet iyi çalışıyor sorun yok ,itunesden çeşitli uygulamalar yükledim ve çalıştırdım, cihaza iphone browser ile bağlanıp melodi ve temamıda yükledim, fakat yine ıphone browser ile telefona attığım programlar cihazda çalışmıyor açılıp yeniden ana ekrana dönüyor forumda okuduğum bir documan dosyası ve izin verme durumu varmış sanırım bunu yapmadığım için appler çalışmıyor.Bana bu konuda yardımcı olacak biri var mı aranızda nasıl yapacağımı bilmiyorum.Teşekkür ederim

• arkadaslar aynı dertten bende muzdaribim bende itunesden ipa uzantılı oyunları atıyom ama bu app lerı nereye nasıl atıcaaz bız kablolu baglantı yapanlara bılen arkadaslarımızın acıklamasını rıca edıyorum
  • Dosyaları iphone browser ile bağlantı yaptığında private/var/stash/applications dosyasının içine koyman lazım...Yardımcı olabilecek biri yok mu?
  • Arkadaşlar burayı bi inceleyin. Size fikir verecektir, yapamadıysanız biraz daha bilgi verebilirim. Şimdi baştan ver bilgiyi demeyin, çünkü konu biraz yasaklı halle içine giriyor http://forum.donanimhaber.com/m_26660133/tm.htm
  • http://www.ingilizanahtari.com/2-0da-oyunlar45t4-y32d2klemek-resimli-anlat45t4m-t3468.html arkadaşlar bu siteden bir arkadaşımız bana bu linki önerdi sayesinde olayı çözdüm aynı dertten muzdarip olanlara önerilir...
  • arkadaslar bıızım derdımız nasıl degıl iphonebrowser programıyla yanı kabloyla iphone baglantıımızda app lerı nereye nasıl atıcaz tamam nereye atıcamızı judasjudas arkdas vermıs denedım private/var/stash/applications klasorunun ıcıne attım oldu fakat attıgım oyunun acıyom ılk goruntu gelıoyor sonra kapanuıyor masa ustune gerı gelıyoz tabırı caızsse nasıl duzeltırız bunu
  • Arkadaşım yukarıda verdiğim linke bak söylenilenleri aynen uygula ben bu şekilde çözdüm...iphone browserda izin düzeltme seçeneği olmadığı için winscp kullanman gerekiyor programı indir kur ve linkte yazanları aynen yap.bu arada okuduğun zaman göreceksin demişki applications klasörüne tıkla sonra yan taraftan programı f5 ile seç diye o kısım yanlış önce applications klasörünü seçip klasörün içine gireceksin sonra yan taraftan programı deidği gibi seçeceksin.Bu şekilde sorunsuz çalışıyor
  • ewet arkadasım programı kurdum browserla olmuyor gercekten tek care winscp saol yıne kendı kendımıze cozduk meseleyıı
  • Sevindim sorunu halletmene ciddi manada 2 gün kafa patlattım allahtan i.a sitesinden yardım ettiler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.