Şimdi Ara

Apple iPhone 14 / iPhone 14 Plus [ANA KONU] (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.134
Cevap
114
Favori
115.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

valla hocam ben 14 kullandım çok memnundum o telefondan hiçbir sıkıntı da görmedim gayet stabildi. şuan 15 kullanıyorum bazen diyorum çok da gerek yokmuş geçmeye.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Şuan emin olun 14, poco dan daha keyifli ve verimli performans sergiliyor. Poco nun tek avantajı şarjdayken de bir sıkıntı olmadan yana yana oynatıyordu. Fakat İphone u hiç öyle ezmedim şarda oynamadım fakat 100 den 20 ye 5 küsür saat civarında ara vermeden kasmadan donmadan takılmadan oynuyordum arada hala oynuyorum.
    16.1 bilmem kaç sürümümden beri gelen güncellemeyi direk yüklüyorum ara ara oluşan bug lar bir sonraki güncellemelerle genelde kendiliğinden kayboluyor. Poco yu 3 veya 4 günde bir yeniden başlatma hissiyatı duyuyorum cihaz rahatlıyor. Yaş farkı yıl farkı var illa ki fakat, 14 performans konusunda bence poco dan daha iyi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • H.C.G H kullanıcısına yanıt
    Sonuçta 120 Hz ekran olduğu için Poco’da daha akıcı bir deneyim olacağını düşünüyordum. Tabi bir de SD860 aslında bir SD865 değil. SD855’in hız aşırtılmış versiyonu. Belki SD865/870 olsa yine fark ederdi. SD855/860 2019 yılının işlemcileri. Beş yıl mobil cihazlarda çok uzun bir süre. Bu bağlamda bakarsak çok eski bir işlemci olduğunu söylemek yanlış değil. iOS açısından bakarsak yeni diyebilmek için A15 ve üstü olması gerekiyor. Önümüzdeki yıl A15 de artık eski nesil işlemciler arasında yerini alacak.

Aslında oyun cihazı olarak Poco F5 almak istiyorum. Ama fiyat çok yüksek. Cihazda SD7PG2 çip var. SD888’den daha iyi bir çip. Üstelik SD8G1 gibi ısınma sorunu da olmadığı için oyunlarda sürdürebilir performansı da daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Oyun için neden ipad düşünmüyorsunuz peki merak ettiğim için soruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurutulmus Domates kullanıcısına yanıt
    Tabletin mobilitesi yok. YouTuberlar masanın üstüne koyup iki büklüm oynuyorlar. Ben koltukta uzandığım yerde oynamayı seviyorum. Elde tutarak tabletle oynanmıyor. Aşırı büyük. Ayrıca ucuz bir iPad nasıl bulacağım o da ayrı bir konu.

ya sabaha kadar 120 hz olsun. İps çok dandik bir paneli var zaten. Sd860 çıktığı zaman güzel bir işlemciydi ama şuan değil. Poco bataryadan ekrana giden yolu değiştirmekten gına geldi. 4. değişimi yapıcaz yakında. 1 kaç yıl öncesinde oyun için gerçekten güzeldi. Şuan 14 ün yanında stabilite performans anlamınca çöp bir cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.C.G -- 3 Mart 2024; 12:31:17 >
    IPS kötü değil ben senelerce iPhone 6s kullandım. iPhone 14 Plus’a geçince ha bu muymuş OLED dedim ve o kadar da etkilenmedim. Ahım şahım bir farkı yok.

Ben sadece pubgmobile oynuyorum ipad mini 5te. Gayet bana yeterli geliyor bu sene yeni mini serisi çıkacak düşünebilirsiniz. Ama tabii fiyatı yüksek olur büyük ihtimal

poco nun ips gerçekten kötü. Segmentine göre tamam ama zaten fiyat performans ürünüydü o sebepden panel i zaten iyi değildi. Dokunma hassasiyeti güzeldi ama renkler konusunda bence zayıftı.

F5 öyle değil ama. Ondaki OLED baya iyi. DV ve HDR12 destekli. İncelemelerde de ekranının iyi olduğundan bahsediliyordu. 7-8 civarına bulabilsem alacağım.

• Kurutulmus Domates kullanıcısına yanıt
    Benim bütçe 5 bin lira ne iPad’i? Maks 7-8 civarına bulabilirsem F5 düşürmeyi planlıyorum.

hayırlısı olsun şimdiden. Deneyimleyemediğim için bilemiyorum. x3 pro 2 yıl aktif kullandım sorularınız olursa elimden geldiğince ve bildiğimce cevaplamaya çalışırım

• Zam geldi! iPhone 14 ve 14 Plus’ın yeni başlangıç fiyatları;

Apple iPhone 14 / iPhone 14 Plus [ANA KONU]

• hayloft H kullanıcısına yanıt

120 hz ekran gelirse 14 plus dan 16 plus a geçerim diyordum ama ülkemizde iphone sadece zenginlerin alabileceği bir telefon oldu. İlerde f/p android telefonlara geri döneceğiz gibi görünüyor:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKA_33 -- 4 Mart 2024; 17:3:56 >
  • AKA_33 kullanıcısına yanıt

Allah korusun hocam :)

14 plus'a iyi bakın, güncelleme ömrü dolana kadar 5 yıl daha kullanılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayloft -- 4 Mart 2024; 18:11:8 >
  • 34 bine aldığım telefon 60 TL olmuş. Seçmen istedi bu fiyatları Apple'da gram suç yok.

• AKA_33 kullanıcısına yanıt
    Ben maalesef yeni iPhone almak için ortalama 30 bin fark vermem gerektiği için elimdeki 14 plus satıp Xiaomi 13T Pro aldım üste de bir miktar para kaldı altın aldım :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • byJuck kullanıcısına yanıt

Hocam ₺ genel olarak değer kaybediyo her şeye karşı, bende 33bine almıştım 14’ü. Ne satın aldıysam zamanında yatırım olmuş oldu, mesela ilk çıktığında ps5 almıştım ön siparişten 8bin liraya şu an fiyatı 25.000₺ yani Türkiye şartlarında bi cihaz alacaksan asla fiyat felan düşmesini bekleme al gitsin

• 17.4 geçen var mı? İlk izlenimler neler

• evet sabahın köründe bir umut bizde geçtik . Ama beklendiği üzere NFC çipi AB ülkerine açılmış ama bize dandik emojiler vs vs

düşmüş .

Değişen pek bir şey yok arkadaşlar . NFC ile ödeme başka bahara kaldı ...

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.