Şimdi Ara

IPHONE 12 PRO MAX 256GB PACIFIC BLUE - FATURALI + KUTULU + MAGSAFE & SİLİKON KILIF

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 IPHONE 12 PRO MAX 256GB PACIFIC BLUE - FATURALI + KUTULU + MAGSAFE & SİLİKON KILIF

Merhaba ,

Bu haftasonu geçerli fiyatı :32750TL

2021 Mart ayında satın almış olduğum tertemiz 12 PM cep telefonumu 15 PM almam sebebiyle satıyorum; satışın başka bir sebebi yoktur; ne bir arızası,sorunu,kozmetik deformasyonu vs. söz konusu değildir, bu konuda gelebilecek sorulara şimdiden cevap vermiş olayım.

12 Pro Max'i Özbekistan'da Taşkent'te FATURALI OLARAK Texnomart mağazasından satın aldım (Texnomart = Türkiye'nin Teknosa'sı gibi).

Türkiye'ye dönüşümde de telefonumu pasaportuma kaydettirdim.

Kaydettirdiğim 2021 tarihinden 2024 1 Ocak'a kadar (yani 3 pasaport dönemi kadar) kendi TC numarama tanımlı hatlarla telefonum kullanıma açıktı ve bu hatlarla kullandım.

1 Ocak 2024 itibarıyle de telefonum artık Beyaz IMEI listesine düştüğü için tüm hatlarla kullanılabilir , kayıtlı durumda , Türkiye cihazlarından farkı kalmamıştır böylelikle ...

e-devlet üzerinden IMEI kaydıyla ilgili her türlü kayıda ulaşmak mümkün.

Iphone 12 Pro Max - 256GB - Pacific Blue - 5G

Telefonda çizik,vuruk,kırık,ezik vs. hiç bir problemi yoktur.

Telefon tertemizdir;eşe,dosta gidecek türde bir cihazdır.

Ekranında Spigen'in kırılmaz EZ Fit ekran koruyucusu mevcuttur.

Bataryası , fotoğraflarda da paylaştığım gibi %83'tür ! Çok titiz bir kullanıcı olduğum için orjinal şarj aletinden başka bir şarj aleti kullanmadım, mümkün olduğu kadar hızlı şarj kullanmamaya özen gösterdim, sonuç olarak da böylesine yüksek bir batarya sağlığı ortaya çıktı.

Bataryası hiç değişmedi, telefonun içi hiç açılmadı !

Telefon ile birlikte Apple orijinal şeffaf Magsafe kılıf ve silikon kılıf verilecektir.

Önemli Not : Telefonum kendi pasaportuma kayıtlı olduğu için ricam ,alıcı kişilerin kurumsal firma çalışanı olması, Devlet Memuru,Emekli Memur vb. kişiler olması.

Telefoncuların, al/satçıların aramaması rica olunur ...

Not : Fiyat şişirilmemiş ve uygun tutulmuştur ; dolayısıyla fiyatta çok cüzi bir ikram yapılabilir , o da satış anında yüz yüze olunduğunda...

Not 2 : Takas yapılmayacaktır ,sadece nakit satılıktır...

Herkes umarım aradığı cihazı bulur,

Lütfen aklınıza takılan her türlü soruyu özel mesaj yoluyla gönderiniz;ilan konusunun kirlenmesini istemiyorum,

Teşekkürler.

IPHONE 12 PRO MAX 256GB PACIFIC BLUE - FATURALI + KUTULU + MAGSAFE & SİLİKON KILIF

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 32750 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• hocam iyi satışlar. konudan bağımsız duvar kağıdını nereden bulabilirim? atma şansınız var mıdır acaba?

• hasgus kullanıcısına yanıt

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hasgus kullanıcısına yanıt
    https://twitter.com/universeice/status/1579413366896218119?s=46

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.