Şimdi Ara

İphone 11 den iphone 12 miniye gecilir mi? Ekran boyutu konusunda problem yaşar miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevgili Arkadaşlar Merhaba, İphone 11 den iphone 12 miniye geciş yapmak istiyorum. Ancak aklıma takılan soru şu: 11 in ekranı 6.1 inc ve mininin ekranı ise 5.4 inc acaba gecince herhangi bir problem yaşar miyim ekran konusunda? Yorumlarınız icin simdiden teşekkür eder, hayırlı geceler dilerim.

• Ekranda çok sorun yaşayacağınızı sanmam da pil konusunda sizi üzebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 mini kullanıyorum. Ekran olarak 11 in yanına koyunca baya küçük kalıyor fakat alışılmayacak gibi değil. Sizin yerinizde olsam ekranı değil pili düşünürdüm. Ekran süresi 11e kıyasla bariz düşük.
  • Hiç tavsiye etmediğim değişim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla hocam ben 7 plus'tan se 2020 ye geçince bile 7 plus'ı 1. ayında özledim. Tabiki de tek el kullamımı az yer kaplaması ağırlığı muazzam güzel bir detay. Ekran konusunu kafanıza takmıyorsanız sorun olmaz en azından çentilkliden çentikliye geçiş yapıyorsunuz en son nokta pil boyutsal farkın yansıması olarak şarj süresi kısalacak kullanım süresi de kısalacak biraz.

• Aşırı yanlış hareket olur

• Aynı işi yaptım 1 ay önce. Seneler önce 5S'i de uzun süre kullanmış biri olduğum için ben çok memnunum. Oyun oynamıyorsan ekran boyutu memnun edecektir. Zaten telefonun adı üzerinde mini, bunu göz önünde bulundurmak gerekiyor. Bence en büyük avantajı ufaklığının yanında ekran kalitesi, renkler çok daha canlı ve 11 den sonra bu bariz farkediliyor. Şuan elimde hem 11 hem de 12 mini var kıyaslayabiliyorum.

Gelelim pil konusuna; bu konuda biraz zorluk yaşadım ilk zamanlar :) Bu nedenle tabiki artık daha sık şarj ediyorum. Bir de hep ince kılıflar kullanan biri olduğum için 12'de hala düzgün bir kılıf bulamadım.

• Çok anlamsız bir değişim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakan. H kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz icin teşekkür ederim. Peki 1 günü cıkarıyor mu sarjı
  • Ömer Karaman KDFSM Ö kullanıcısına yanıt

Genelde gün içinde de şarj ettiğim için bunu pek farketmiyorum. Ama şarjımın bittiği olmadı hiç. Arasıra geceden geceye şarja taktığım durumlar oluyor, gün sonunda %20 civarında pil tasarrufuna geçmiş oluyorum. iPhone 11 böyle durumda 30-35 oluyordu. Bu arada şarjı 5w klasik şarj adaptörü ile ediyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.