Şimdi Ara

iphone 1.5 aydan beri kullanılamaz halde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • değerli forum sakinleri bu sorunumu önceki başlıklardada dile getirdim ama bir türlü sonuç alamadım şimdi iphonemi pwnage ile 2.0.1 yaptım tabii daha gencim bu bana yetmedi kurcalaya kurcalaya 2.0.2 yaparken sorun ile karşılaştım iphonemde şu anda kollarını açmış bekleyen steve jobs abimiz var bunun recovery mode olduğunu biliyorum restore yapmak istiyorum 1604 hatası alıyorum bu restore olayını bütün versiyonlarda denedim 2.0, 2.0.1 ve 2.0.2 denemediğim sadece 1.1.4 kaldı bunuda deneyeyim dedim internetten 162 mblik dosyayı indirdim zipli durumdaymış zipini açtım ve karşımda lasör oluştu klasörü açtım 3 tane dmg uzantılı dosya bir tane firmware klasörü bi tane restore.plist ve birtane kernel cache dosyası çıktı şimdi bu dosyaları nasıl 1.1.4 ipsw klasörü haline getirebilirim getirdikten sonra ne yapmalıyım birde ben WİNDOWS KULLANMIYORUM MAC KULLANIYORUM LÜTFEN YARDIMLARINIZ MACE GÖRE OLSUN

• dostum yazılımla artık yapılacak bişey omadığını uzun çabaların sonunda anlamışsındır ..

donanımsal sıkıntıyı kimse yardım edere çözemez sanırım ..

1011 , 1604 bunlar bootloader de sıkıntı olan durumlar ve 1011 için gene yazılımla bi şans olsada 1604 için board değişimi şart ..

testpoint yapmak en kolayı tabi, yaparım dersen ..
  • gecmıs olsun arkadasım yapacak bısı yok donanımsal sorunlara bende 1601 ilk sonra 1604 aldım 2.0.1'e gecerken sonra tekrar denedıgımde yapmadı bu sorunları yanı sorunun nerde ne zaman cıkacagı hiç bellı olmuyo
  • peki bu donanımsal sorunun masrafı ne kadar olur comm board mı değişecek yoksa mother board mı bildiğime göre comm board değişecrek onun fiyatıda 150 200 ytl civarı bildiğiniz satan yerler var mı arkadaşlar monte etmesinide bilse çok iyi olur son olarakta test point nasıl yapılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superiyot -- 4 Eylül 2008; 11:50:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: superiyot

değerli forum sakinleri bu sorunumu önceki başlıklardada dile getirdim ama bir türlü sonuç alamadım şimdi iphonemi pwnage ile 2.0.1 yaptım tabii daha gencim bu bana yetmedi kurcalaya kurcalaya 2.0.2 yaparken sorun ile karşılaştım iphonemde şu anda kollarını açmış bekleyen steve jobs abimiz var bunun recovery mode olduğunu biliyorum restore yapmak istiyorum 1604 hatası alıyorum bu restore olayını bütün versiyonlarda denedim 2.0, 2.0.1 ve 2.0.2 denemediğim sadece 1.1.4 kaldı bunuda deneyeyim dedim internetten 162 mblik dosyayı indirdim zipli durumdaymış zipini açtım ve karşımda lasör oluştu klasörü açtım 3 tane dmg uzantılı dosya bir tane firmware klasörü bi tane restore.plist ve birtane kernel cache dosyası çıktı şimdi bu dosyaları nasıl 1.1.4 ipsw klasörü haline getirebilirim getirdikten sonra ne yapmalıyım birde ben WİNDOWS KULLANMIYORUM MAC KULLANIYORUM LÜTFEN YARDIMLARINIZ MACE GÖRE OLSUN

Merhaba Superiyot, ben Mac kullanıyorum. Restore mode'da takılı kalan 3-5 iPhone ile uğraştım. Yaptığım ilk şey, iTunes ile 2.0.2'ye restore etmek oldu. Sonra pwnage tool ile yeniden custom ipsw yaratıp, dfu mode'a aldığım iPhone'u RESTORE ederek kurtarıyorum. Fakat bu telefonların hiç biri BootNeuter işlemi sırasında sıkıntı yaşamış telefonlar değildi.

iTunes hataları ile ilgili (Mac de dahil) şöyle bir yazı var: burada. Bunu inceleyin.

Restore mode'da takılı kalması eğer bootneuter gibi bir işlem sırasında problem olmadıysa sorun değildir. Halledebilirsiniz.

• bootnouter gibi bir işlem sırasında sıkıntı olmadı deneyeceğimden emin olab,ilirsin barbee abi sonuçları yazarım
  • Çok sevinirim. Kolay gelsin. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.