Şimdi Ara

İpade whatsapp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPad'e whatsapp yüklemek istiyorum nasıl yapabilirim yada telefonum iPhone onunla bağlantı kurabilir miyim?

• jb olması lazım ipadde, var ise whatspad i indirceksin ipade malum yerden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jb indirmek yavaşlatır mı peki ipadi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mineberryy

jb indirmek yavaşlatır mı peki ipadi ?

çok aman aman tweak yüklersen yavaşlar whatspad'ı indiriceksin cydia'dan .
  • teşekkürler
  • mineberryy M kullanıcısına yanıt
    hangi ipad e jb yükleyeceksin hocam?
  • iPad'e JB bile olsa hiç bi şekilde whatsapp yükleyemezsin .
  • anti aliasing kullanıcısına yanıt
    ipad3 bir sorun olur mu
  • neden öyle ki
  • quote:

ipad3 bir sorun olur mu

ipad 3 olmasında sıkıntı yok da 7.1.1 falansa jb çıkmadı o yüzden sormuştum.
    Bu arada ipade whatsapp yükleyebilirsin.
    jailbreak olmadan nasıl yükleyebilirim
  • quote:

neden öyle ki

ne bileyim ben ?

apple böyle istemiş

ben birsürü yöntem denedim ama hiçbiri olmadı .

bu arada yükleniyor diyen arkadaşlara sesleniyorum , öyle bişey yok .
  • Youtube ipad whatsapp yazarsanız videoları görebilirsiniz.
    videolardan bakmıştım ama appstore kısmında bende whatsapp çıkmıyor videolarda çıkıyor
  • quote:

videolardan bakmıştım ama appstore kısmında bende whatsapp çıkmıyor videolarda çıkıyor

Hocam size demedim zaten videolara bakın diye whatsapp yüklenmiyor diyen arkadaşa dedim.
    Sorunuza gelince sanırım ios sürümünüz 7.1.1. Hangi videoya baktınız bilmiyorum ama zaten ipadiniz olduğundan appstorenizda görünmez.
    Whatsapp jailbreaksiz de yükleniyor ancak iphonenizin olması gerekiyor. Youtube da karşıma gelen ilk videoyu koydum.
    Adamın yaptığı şey kısaca şöyle.
    Önce whatsapp ın ipa sını indiriyor masaüstüne atıyor. Sonra ifunbox denen programa ipodunu bağlıyor siz ipadi bağlarsınız. whatsappı yüklüyor tel nosunu8 giriyor. sonra whatsapp yüklü iphone sini bağlıyor ve whatsapp klasöründeki documents ve library klasörlerini ipodunukine kopyalıyor. Tabi başka yöntemler de var ama en bilineni bu. Jailbreak varsa da cydiadan whatspadi indirin. sonra whatsappın ipasını kurun. bu kadar.
    Kafanıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz. Videoyu anlatırken yanlış sçöylediğim bir yer olabilir videoyu baz alın.
    Unutmadan
    https://www.youtube.com/watch?v=mDOR9GyXPxc
  • quote:

Orijinalden alıntı: anti aliasing

quote:

Hocam size demedim zaten videolara bakın diye whatsapp yüklenmiyor diyen arkadaşa dedim.
    Sorunuza gelince sanırım ios sürümünüz 7.1.1. Hangi videoya baktınız bilmiyorum ama zaten ipadiniz olduğundan appstorenizda görünmez.
    Whatsapp jailbreaksiz de yükleniyor ancak iphonenizin olması gerekiyor. Youtube da karşıma gelen ilk videoyu koydum.
    Önce whatsapp ın ipa sını indiriyor masaüstüne atıyor. Sonra ifunbox denen programa ipodunu bağlıyor siz ipadi bağlarsınız. whatsappı yüklüyor tel nosunu8 giriyor. sonra whatsapp yüklü iphone sini bağlıyor ve whatsapp klasöründeki documents ve library klasörlerini ipodunukine kopyalıyor. Tabi başka yöntemler de var ama en bilineni bu. Jailbreak varsa da cydiadan whatspadi indirin. sonra whatsappın ipasını kurun. bu kadar.
    Kafanıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz. Videoyu anlatırken yanlış sçöylediğim bir yer olabilir videoyu baz alın.
    Unutmadan

iphone daki whatsapp dosyalarını ipade geçiriyor o yöntem ama bir tek sorunu var . iki cihazdada kullanamıyosunuz . paralel bir uyuşmazsızlık oluyor ve bu size iki cihazdada whatsapp kullanmayı sorun haline getiriyor . yani o yöntemi yaptıysan eğer iphone dan whatsapp kullanamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finkster

quote:

Orijinalden alıntı: anti aliasing

quote:

Unutmadan

iphone daki whatsapp dosyalarını ipade geçiriyor o yöntem ama bir tek sorunu var . iki cihazdada kullanamıyosunuz . paralel bir uyuşmazsızlık oluyor ve bu size iki cihazdada whatsapp kullanmayı sorun haline getiriyor . yani o yöntemi yaptıysan eğer iphone dan whatsapp kullanamazsın

Katılıyorum. Ancak yine de denenebilir. Sıkıntı çıkarırsa ipadden siler whatsappı.
    Ancak jailbreakli ipade yükleniyor yine de.
  • quote:

quote:

neden öyle ki

ne bileyim ben ?

apple böyle istemiş

kim demiş olmuyor diye ben kullanıyorum?

tek sorun 2 cihazda aynı numara kullanılmıyor o da whatsappın yapımcısı yüzünden
  • quote:

quote:

neden öyle ki

ne bileyim ben ?

apple böyle istemiş

Kullaniyorum?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.