Şimdi Ara

IPad sirasindan sevgiler :) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
1
Favori
15.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OverClocKing

quote:

Orijinalden alıntı: tunco34
    quote:

Orijinalden alıntı: Centauri
    Su anda IPad'im sync ediyor.
    Yalniz smart cover ile ilgili birsey soylemek istiyorum.
    Apple resmen mesaj veriyor: 'Biz kilif yaparsak boyle yapariz'
    Olamaz boyle birsey. Kilifi alete yaklastirdiginiz an 'sak' diye oturuyor yerine. Kapatinca da yine 'sak' diye hizalaniyor. Saka gibi. Kilifi bile mukemmel calisan bir sekilde yapiyorlar.
    Bu yuzden hayranlik uyandiriyorlar iste. Kimsenin aklina gelmeyen cok basit ama dahiyane fikirlerle. (Miknatisli sarj cihazi, aydinlatmali klavye simdi de bunun gibi )

Bence o kadarda kimsenin aklına gelmeyen bir ilki başarmış değil ipad ... Fikrin çıkış noktası için HTC 7500 ü inceleyin. Ben yaklaşık benzer teknolojiyi 6 yıldır kullanıyorum :)

Bahsettiğin cihaz şu değil mi:http://www.gsmarena.com/htc_advantage_x7500-1887.php
    HTC Advantage X7500.

Şubat 2007 de ANONS edilmiş. Hadi Mart'ta çıkmış olsun. 2007 + 6 = 2013 edince 2013 yılında mıyız diye sorasım geldi de...

Bu arada Centauri kardeşim. (Hocam) Ne zaman sözlüye kaldıracaksınız ona göre çalışalım
    Şaka bir yana,
    iPad 2 almışsın güle güle kullan, ama imzana koymamışsın. Unuttun sanırım.

Bu arada diğer arkadaşların öğrenmesinin de yararlı olacağını düşündüğüm 1-2 sorum var.

Şu smart cover çok güzel görünüyor. Yalnız senin videoda kapatırken şlap şlaap diye sesler çıktı ve ses epey yüksekti. Evet epey iyi yapışıyor belli ama cihaza sanki tokmakla vurur gibi bir zarar vermiyor mu. Bir de yan tarafa yerleşen menteşe gibi tutmasını sağlayan şeyler var. Onlar cihazın yanını falan çizmiyor değil mi?

Pil ömrü ne kadar gidiyor. Bir de ses çıkış gücü bana gayet yüksek geldi. Gerçekten de o kadar yüksek mi ses çıkartıyor yoksa senin kayıt eden cihaz mı çok iyi ses alıyor ?

SmartCover ic yuzeyinde ince bir koruyucu tabaka ile geliyor.

• videolar inceleme için tesekkurler güle güle kullanın
  • Merhaba Centauri,
    Smart Cover'in Polyurethane ve leather türleri var.
    Videodan anladığım kadarı ile sen leather olanından almışsın.
    Leather tercih etmenin sebebi nedir ? Parmak izi olmuyor mu ?
    Teşekkürler.
  • twitter yeni uptadeden sonra uygulamasında foto atmak dahada güzel anlık.
  • hayırlı olsun Centauri,
    inceleme ve ortam çok hoş olmuş,
    alasım geldi ama sanırım mağazalarda tükenmiş:(
  • Ne dersiniz beyler? Şu LİNK'e bir bakar mısınız? Arkasında duralım da, DH yapsın şu işi.

IPad sirasindan sevgiler :)
  • Türkiyede apple store olsa bekleyen insanlar hazırlıklı olup kimisi burgerking kimisi piknik sepeti dolusu yemek alırdı yanına
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cagdas dv6196

quote:

Orijinalden alıntı: rasmon
    OHA! Biraz önce yanlış mı gördüm? :S ATV Haberde dün arkadaşımızın eklediği videolara çok benzeyen bir video gösterildi iPad haberinde. Oraya gittiği söylenen muhabirin videoya sonradan eklendiği de çok belliydi. Gerçekten bu kadar şerefsiz mi oldu medyamız inanamıyorum :S

Butun ATV anahaberi seyrettim simdi banttan atlaya atlaya 2 kere en bastan en son çakal reklamına kadar... Emin misin ATV olduguna?

Evet eminim dostum son haberdi sanırım, rezillik valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The DarkMaster
    Türkiyede apple store olsa bekleyen insanlar hazırlıklı olup kimisi burgerking kimisi piknik sepeti dolusu yemek alırdı yanına

Oooohoooooo.

O ne ki.

Sırada beklerken iPhone ve iPad i ile YemekSepeti.com'dan yemek siparişi veren olurdu.

Adres'e de AppleStore Mağazası iPad2 kuyruğunda arkalarda bekliyorum. Üzerimde yeşil mont var falan yazarlardı.
  • çok güzel paylaşım,

teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

OHA! Biraz önce yanlış mı gördüm? :S ATV Haberde dün arkadaşımızın eklediği videolara çok benzeyen bir video gösterildi iPad haberinde. Oraya gittiği söylenen muhabirin videoya sonradan eklendiği de çok belliydi. Gerçekten bu kadar şerefsiz mi oldu medyamız inanamıyorum :S

Butun ATV anahaberi seyrettim simdi banttan atlaya atlaya 2 kere en bastan en son çakal reklamına kadar... Emin misin ATV olduguna?

Evet eminim dostum son haberdi sanırım, rezillik valla.

tam ne zaman oldu hocam bu ahber yildiz tv nin sitesinden yayini geri alip izlemek mumkun

• pazar gecesi 19:43:30 civarı olmuş.
    ama video başka, aynısı değil. benziyormuş sadece
  • Arkadaslar, bugün bakarken dikkatimi çekti, ilginç, Apple ürünleri Lantau Island Hong Kong'dan gönderiyor.

Mar 15, 2011 15:44
    In transit
    LANTAU ISLAND HK
    Mar 15, 2011 13:32Left FedEx origin facilitySHENZHEN CNMar
    14, 2011 23:41Picked upSHENZHEN CNPackage received after FedEx cutoffMar 13, 2011 14:11Shipment information sent to FedEx
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezersunar

Arkadaslar, bugün bakarken dikkatimi çekti, ilginç, Apple ürünleri Lantau Island Hong Kong'dan gönderiyor.

In transit
    LANTAU ISLAND HK
    14, 2011 23:41Picked upSHENZHEN CNPackage received after FedEx cutoffMar 13, 2011 14:11Shipment information sent to FedEx

bakalım hemen google maps'ten orda ne varmış. :)
    doğrudur, neden 2 kere nakliye yapsın, temiz iş.
  • Centauri, iyi günlerde kullan, hoşuma gitmeyen eksiklerine rağmen ben de alacağım 32gb 3g siyahtan.

Ancak burdaki bazı arkadaşlar Amerika'da ki satış elamanlarını videodaki apple çalışanları gibi sanmasın.
    Chicago'da bir süre yaşamış ve best buy, circuit city mağzaları 2. evi yapmış bir "geek" olarak söylüyorum durum böyle değil.
    Apple pazarlama dersi verecek bir şirket o ayrı! :)
    Bu arada Steve Jobs'un çok ömrü kalmadı, "Jobs + Wozniak" imzalı bir ipad çok güzel olurdu!
  • Backlight Bleeding var mi senin ipad de kardes?
  • hayırlı olsun.güle güle kullanın.keşke türkiyedeki fiyatlar amerikadaki fiyatlar gibi olsa ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adaq -- 15 Mart 2011; 18:01:09 >
  • Yeni iPad 2 nerdeyse dizayn olarak ipod 4g ile aynı, ben önceki iPad formunu tercih ederdim, yani yenisi inceliğinde eski şeklinde olsaydı keşke.
    Bu arada videoda centauri yeni iPad parmağımın 4'te 1'inden ince demiş. :p O zaman 33 mm falan olması gerekirdi :) ama 86 mm civarında .
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteriner69
    Yeni iPad 2 nerdeyse dizayn olarak ipod 4g ile aynı, ben önceki iPad formunu tercih ederdim, yani yenisi inceliğinde eski şeklinde olsaydı keşke.
    Bu arada videoda centauri yeni iPad parmağımın 4'te 1'inden ince demiş. :p O zaman 33 mm falan olması gerekirdi :) ama 86 mm civarında .

Sözelci misiniz? [sm=lol.gif

iPad, yaklaşık 9cm kalınlıkta mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sezersunar

Arkadaslar, bugün bakarken dikkatimi çekti, ilginç, Apple ürünleri Lantau Island Hong Kong'dan gönderiyor.

In transit
    LANTAU ISLAND HK

bakalım hemen google maps'ten orda ne varmış. :)
    doğrudur, neden 2 kere nakliye yapsın, temiz iş.

Ben de ilk olarak zaten Google Map'te yerlerine baktim..
    Hatta Fedex'in oradaki adrsine de baktim.
    Room 208, Asia Airfreight Terminal,
    10 Chun Ping Road,
    Hong Kong International Airport,
    Lantau Island

Aha da fotograflari :) :)

Gerci sadece biri yuklenebildi, dosya buyukmus..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezersunar -- 15 Mart 2011; 19:56:48 >

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.