Şimdi Ara

IPad pro 2017 çizim için paperlike ekran koruyucu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
5.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba herkese. Ben iPad in 2017 12.9 İnc modelini aldım. Çizim için kullanacağım. Ekran koruması için önerilen paperlike ürününü nette bulamadım tr sitelerde. Elde edebileceğim bir yer veya muadili var mıdır bildiğiniz? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aliexpresste benzer ürünler ve daha uygun ürünler var ancak kalite nasıldır bilemem.

• Ali express gönderim süresi çok uzun. Türkiye de temin edebilecek birileri vardır diye ümit ediyorum.

• Mat ekran koruyucusu almanız lazım. Fakat hepsi iyi olmayabiliyor. Ben PaperLike Türkiye'ye gönderiyor diye biliyordum. Ama çok pahalı.

Kısa bir araştırma sonucu bunu buldum. Denerseniz görüşlerinizi bekliyorum, ben de almayı düşünüyorum da.

https://www.hepsiburada.com/tablet-ipad-aksesuarlari-c-60000203

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SpesifikBrush S kullanıcısına yanıt
    Bununla paperlike maalesef ayni sey degil

• Umut K. kullanıcısına yanıt
    Evet fakat PaperLike'ın fiyatı ortada. Ben daha önce böyle ucuz birşey kullandım. Hiç yoktan iyidir.

• Umut K. kullanıcısına yanıt
    Bugun aldim urunu. Hissiyati oldukca guzel. Kalem ile cikardigi ses kagit gibi, ve guzel surtunmesi var. PaperLike alamayanlara tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SpesifikBrush

Bugun aldim urunu. Hissiyati oldukca guzel. Kalem ile cikardigi ses kagit gibi, ve guzel surtunmesi var. PaperLike alamayanlara tavsiye ederim.
    Ben de almayı düşünüyorum fakat dokulu yüzeyi kalemin ucunu daha hızlı aşındırır mı diye korkuyorum bir yandan. Malum uçları da pahalıya satılıyor.
  • Ben mat ekran koruyucu kullaniyorum. Kagit gibi bir his oluyor.
  • RideMyRocket kullanıcısına yanıt
    Valla aşındığını hiç görmedim. Zaten kutuda bir adet fazladan uç var. 1 yıldan daha uzun süre dayanacağını düşünüyorum.

• Selamlar,

Ben de iPad 12.9 inç kullanıyorum. Paperlike siparişi vermiştim fakat uzun süre gelmeyince bu sayfada paylaşılan Hepsiburada linki üzerinden TR olan ürünü satın aldım. Birkaç gün sonra da Paperlike geldi.

Umut arkadaşıma üzülerek söylüyorum ne yazık ki Paperlike ve Hepsiburada'dan aldığım ürünler birebir aynı :D ya da fark o kadar az ki ne fiyat farkına ne de yurtdışından gelmesini beklemenize değer.

45 liraya alın kafanızı yormayın derim.
  • abkolukisa A kullanıcısına yanıt
    Vay be iyi ki almamışım :D Zaten çıkardım bir süre kullandıktan sonra. Mat hissi güzel falan da, ekranın kalitesini gerçekten etkiliyor. Ve alışmışım zaten sürtünmesiz yüzeyde kalemi kullanmaya.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.