Şimdi Ara

[SATILDI] iPad Pro 11 128gb 2020 + Apple Pencil 2 | Extralı Garantili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 [SATILDI] iPad Pro 11 128gb 2020 + Apple Pencil 2 | Extralı Garantili
    Apple Türkiye garantili cihaz. 18 Aralık 2022 tarihine kadar garantisi mevcut.
    Herhangi bir çizik yok alındığı günden bu yana kılıfla ve ekran koruyucu ile kullanıldı. Kozmetik 9.9/10.
    Kutu ve faturaları mevcut ve cihazın ilk kullanıcısıyım.
    Esr Smart kılıfı ile birlikte vereceğim. Kılıf biraz yıprandı ama gerçekten tam koruma sağlayan bir kılıf. Kalemle birlikte kullanım için şık bir kılıf.
    Kalemi Haziran 2023e kadar garantisi var. İsterseniz kalemi olmadan verebilirim.
    Kamera kısmının da çizilmemesi için oraya da koruyucu takmıştım ilk günden beri bu şekilde kullanıyorum.? Aynı şekilde kalemi de koruyucu kılıf ile kullanıldı.
    Orijinal şarj adaptörü sıkıntısız çalışıyor. Orijinal kablo yıpranmasın diye kablo koruyucular ile kapladım ve yaklaşık bir hafta kullanıldı. Genel olarak ugreen marka kablo ile birlikte kullandım, 100w destekli.
    Pil sağlığı %92 oranında ve yaklaşık 270 şarj döngüsü var. Yıpranmamış cihaz. Daha detaylı bilgi almak için sorabilirsiniz.
    Taşınabilirlik olarak güzel bir cihaz. M1 cihazı kadar güçlü olmasa da günlük kullanım ve oyun için normal bir kullanıcıya bile fazla geliyor. Performansı ve uzun ömürlülüğü için almıştım. Kullanmaya vakit bulamadığım ve masaüstü ekosistemine geçtiğim için satmaya karar verdim.

Referansım olmadığı için elden satmayı düşünüyorum. İstanbul ve Sakaryadan verebilirim.

Fiyat: SATILDI

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Samsun Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.