Şimdi Ara

IPAD MİNİ PİL DEĞİŞİMİ HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

elimde garantisi bir süre önce bitmiş ipad mini 2 var. pil performansı %52'ye düştü. haftasonu apple storedan randevu aldım pil değişimi isteyeceğim. pil değişiminde swap cihaz mı veriliyor yoksa cihaz açılıp pil mi değiştiriliyor net bilgisi olan var mıdır?

• iPad mini 2 batarya değişimi ücreti 399 lira.. Değişim yeni cihaz 799 lira

https://support.apple.com/tr-tr/ipad/repair/service/pricing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 23 Ocak 2017; 0:24:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazda darbe yoksa pil degisimi yaparlar. Sayet darbe varsa da ucret dahilinde swap cihaz teklif ederler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

Cihazda darbe yoksa pil degisimi yaparlar. Sayet darbe varsa da ucret dahilinde swap cihaz teklif ederler.

cihazda çizik bile yok. açıkçası ücret isteneceğini biliyorum ama umarım 399 liraya pil yenilemeyi swapla yapmalarını umut ediyorum
  • Iki tercih var. Pil haricinde sorun yoksa swap yapmak cok mantikli degil. Verilen swap cihazda da baska sorunlar cikabiliyor...

• quote:

Iki tercih var. Pil haricinde sorun yoksa swap yapmak cok mantikli degil. Verilen swap cihazda da baska sorunlar cikabiliyor...

Pili takmaları için ekranı sökmeleri gerekiyor bu da ekranı düzgün oturtamamaları sorunu ortaya çıkıyor işte benide tedirgin eden o zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

quote:

Iki tercih var. Pil haricinde sorun yoksa swap yapmak cok mantikli degil. Verilen swap cihazda da baska sorunlar cikabiliyor...

Pili takmaları için ekranı sökmeleri gerekiyor bu da ekranı düzgün oturtamamaları sorunu ortaya çıkıyor işte benide tedirgin eden o zaten

Tüm Apple ürünlerinde pili değiştirmek için ekranı sökmek gerekiyor. Tedirgin olacak bir şey yok.

Merdiven altı üç kağıtçıların cirit attığı bir yere yaptırmıyorsunuz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

quote:

Tüm Apple ürünlerinde pili değiştirmek için ekranı sökmek gerekiyor. Tedirgin olacak bir şey yok.

Merdiven altı üç kağıtçıların cirit attığı bir yere yaptırmıyorsunuz.

Anladım o halde yapılacak birşey yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.