Şimdi Ara

İPad mini 4 ile ilgili inceleme bulamadım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İPad mini 4 ile ilgili Türkçe inceleme sitesi bulamadım. Google dan arattım Birtane site buldum. Shiftdelete mi neydi. Ama başka yok. Nerden detaylı incelemesini bulabilirim. YouTube da hep İngilizce. Yazıda olabilir video olması şart değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• lord987 kullanıcısına yanıt
    Iphonedo inceleme yapmisti altyazili ona bak bi bide iphonedo turkiye var ordada degerlendirme yapti turkce izkemeye deger

• quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz canlı

Iphonedo inceleme yapmisti altyazili ona bak bi bide iphonedo turkiye var ordada degerlendirme yapti turkce izkemeye deger

4 dk olanı ise seyrettim. Link atarmısın. Yada hiç kafa yormayıp iPad Air mi alsam. Hep daha ucuz.

• İnceleme izlemene gerek yok bence. Eğer iPhone Plus'un yoksa ve almayacaksan (6+,6s+) en ideal tablet şu anda piyasadaki. Kesinlikle 64gb olanı alınır,yıllarca mutlu mesut da kullanılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Götterfunken

İnceleme izlemene gerek yok bence. Eğer iPhone Plus'un yoksa ve almayacaksan (6+,6s+) en ideal tablet şu anda piyasadaki. Kesinlikle 64gb olanı alınır,yıllarca mutlu mesut da kullanılır.

Şuan piyasadaki dediğiniz hangisi mini 2 mi

• quote:

Orijinalden alıntı: lord987

quote:

Orijinalden alıntı: Götterfunken

İnceleme izlemene gerek yok bence. Eğer iPhone Plus'un yoksa ve almayacaksan (6+,6s+) en ideal tablet şu anda piyasadaki. Kesinlikle 64gb olanı alınır,yıllarca mutlu mesut da kullanılır.

Şuan piyasadaki dediğiniz hangisi mini 2 mi

Evet. Mümkünse mini2 almayın. Mini 2 de alınır cihaz ama Mini4 ile bir değiller. Mini 4=Air2 gibi. Mini2=Air. Apayrı şeyler. Performansları apayrı ve split screen sanırım sadece iPad Air2 ve Mini4'te var.

• iPhonedo da harika bir inceleme vardı

• iPad mini 2 Assam yetermi acaba. iOS 9 performansi Nasıl acaba. Boşuna 450 fazla para vermek istemiyorum. Zaten bütçede kısıtlı. Ekran kalitesinde fark varmıdır acaba.

• iPhonedo incelemişti ve beğenmemişti. iPad Mini 2 sizi iOS 7 ya da 8 ile idare eder.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.