Şimdi Ara

iPad Mini 4 2GB Ram (KESİN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Youtube videoda Geekbench testinde ram 2 GB olarak görünüyor. bazı forumlarda 1 GB iddia edenler vardı. kesinleşmiş oldu.https://store.donanimhaber.com/82/0d/88/820d88fe1626cd9160bf61543408348d.JPGhttps://store.donanimhaber.com/82/0d/88/820d88fe1626cd9160bf61543408348d.JPG
     iPad Mini 4 2GB Ram (KESİN)

• günaydın.
    iphonedo bile yaptı incelemesinihttps://www.youtube.com/watch?v=jlPrMT0TFYA

apple tv de 2gb ram var. ayrıca.kaynak ifixit
  • Zaten split screen destekledigi satisa cikmadan da biliniyordu. Magara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslinda en ergonomik ipad bu. Kucuk, performansı iyi. Apple neden bu modelin uzerine hic dusmedi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 24 Eylül 2015; 0:50:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 6 Plus modelinden sonra iyice öldü iPad Mini. Hatta iPhone 6'nın kendisi bile bence iPad Mini'yi kullanım dışı bırakmak için yeterli.
  • CyeD kullanıcısına yanıt
    Android tel kullanip da ipad kullanan bir sürü insan var. Ben de onlardan biri yim. Air 2 alacağız artık

• Doğrudur o aklıma gelmemişti
  • iphonedo beğenmemiş, bunu alacağıma air 2 alırım dedi
  • Mini 3 mü Air 2 mi diye arada kaldım keşke Air 2 alacağıma bekleyip bunu alsaydım çokmdaha ergonomik görünüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

Mini 3 mü Air 2 mi diye arada kaldım keşke Air 2 alacağıma bekleyip bunu alsaydım çokmdaha ergonomik görünüyor.

Air 2 ile arasında performans farkı var ve air 2'den pahalı. Kaça aldınız bilmiyorum tabi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hmm keffin
  • quote:

Mini 3 mü Air 2 mi diye arada kaldım keşke Air 2 alacağıma bekleyip bunu alsaydım çokmdaha ergonomik görünüyor.

Elindeki cihaz ondan daha güçlü neden pişman oldun anlamadım
  • @jahnny

Ekrani kullanirken pek rahat edemiyorum telefon gibi. rMBP kullanicisiyim ayni zamanda, okula giderken yolda veya okulda tasinabilir(dizi izlemek, notlarimi evernote ile kullanmak, pdf dergi vsvs) ama goruyorum ki biraz buyuk sanirim air 2. En basitinden tuslari cep telefonu gibi kullanamiyorum bas parmaklarim ile. Minide bu mumkun.

Tasinabilirlik tek derdim performansa lafim yok. Mutsuz muyum hayir gayet iyi ama biraz daha tasinabilir olabilirdi.

Diger yandan ufak ekrana bakmak basimi agritiyor.

• quote:

Air 2 A8X işlemciye sahipken Mini 4 A8 işlemci var.Yani performans farkı var Air 2 daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.