Şimdi Ara

Ipad mini 2 aldim, memnun degilim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Gecen hafta apple storedan ipad mini 2 aldim, su aleti kullanmayi birtek ben mi beceredim anlamiyorum....
    Safari fullscreen oluyor mu diyorum, yok.
    Bilgisayarimdaki pdfleri tablete atiyorum ibooks goruyor diger okuma programlari gormuyor...
    Ya tabletin icindeki pdfyi baska app ile acabilmek icin dropboxa upload edip oburuyle indirmek zorunda kaldim...
    Okulumun sitesinden ders notlarini indiremiyorum, browserlar( dolphin safari hatta chrome denedim) indirme olayini beceremiyorlar.
    Daha muzik film falan atmayi denemedim ama 2 kitap atacam diye gobegim catladi, videolari falan dusunmek bile istemiyorum.
    Powerpoint dosyasi falan acar mi belli degil...( bir indiremiyoruz ki deneyelim...)

Simdi benim burada butun ipad kullanicilarina bir sorum var, ben mi anlayamadim bu aleti, yoksa ios boyle isine gelirse mi diyorsunuz?
    Eger normal kullanabilmek bilmem gereken birseyler var ise bakarim, sonucta cihaz fiziksel olarak guzel ama islevsellik sifir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kullanamıyorum demiyorsunuzda cihaza laf atıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android size göre o konuda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 gün koşulsuz iaden var ver kardeşim kendine dert etme böyle ufak şeyleri bi de androidli bi tablet al usb bellek gibi kullanırsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • File pro uygulamasını bir inceleyin. Döküman açma konusunda işinize yarayabilir.

İndirmeye olanak tanıyan tarayıcı olarak da puffin kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim sormak istediğim, sizler ipadlerinizde bu işlemleri yapabiliyorsunuz da ben mi yapamıyorum, yoksa alette gerçekten böyle özellikler mi yok?
    Yani browser üzerinden bir bir döküman açtınız, tablete indirebiliyor musunuz?, veya yok arkadaş ben bu dosyayı ibooks ile değilde Documents isimli app ile açarım beğenmezsen xreaderla açarım vs. vs.
    Bir çok kişiye sordum hepsi ipad önerdi bana o yüzden aldım bende ama kullanamadım açıkçası, ve evet bu sorunların çözümü yoksa iade etmeyi düşünüyorum.

@Consciousness sen kullanabiliyorsan safariyi tam ekran yaparmısın benim için, demirörendeki görevliye sordum oyle bir özellik yok dedi.
  • canını boşuna sıkıyorsun
    bahsettiğin sorunlarla ilgili sürüyle konu var,hatta ,ipad anakonusu var,sorsan hemen cevap alırdın
    veya bir konu acıp sorsaydın,bir sürü yolum gelirdi,
    şimdi;
    pdf,word,ppt..vb gibi dökümanları;
    USB SHARP veya PHONE DRİVE uygulamalarıyla çok basitçe açıp,kullanabilirsin
    film,müzik,word,pdf...ne varsa,ipad e atmak için de İTOOLS u kullanacaksın,
    ne yapmak istiyorsan yardımcı olabilirim
    göbeğini çatlatmana gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: pspoor

Benim sormak istediğim, sizler ipadlerinizde bu işlemleri yapabiliyorsunuz da ben mi yapamıyorum, yoksa alette gerçekten böyle özellikler mi yok?
    Yani browser üzerinden bir bir döküman açtınız, tablete indirebiliyor musunuz?, veya yok arkadaş ben bu dosyayı ibooks ile değilde Documents isimli app ile açarım beğenmezsen xreaderla açarım vs. vs.
    Bir çok kişiye sordum hepsi ipad önerdi bana o yüzden aldım bende ama kullanamadım açıkçası, ve evet bu sorunların çözümü yoksa iade etmeyi düşünüyorum.

@Consciousness sen kullanabiliyorsan safariyi tam ekran yaparmısın benim için, demirörendeki görevliye sordum oyle bir özellik yok dedi.

Safari tam ekran olmuyorsa,
    başka;
    Atomic
    Mercury
    Opera
    Maven
    ...
    gibi olnlarca tarayıcı var,tam ekran yapabilirsin

• müzik atmak için pc ye itunes i yükle.itunnes üzerinden atabilirsin..pdf atamama benimde başıma geldi dropbox üzerinden kullanıyorum ve sorun yaratmıyor.zaten dropbox üzerinden dosyaya tıklayınca önbelleğe kaydediyor ve o dosyayı tekrar açmak için internete gerek kalmıyor.power point,excell dosyaları için indirme olması gerekiyor.slaytı açtığında sağ üst kısımda ... ile aç gibi bir seçenek var.zaten oraya tıklayınca aynı zamanda ipad e indirmiş oluyor.eğer ofis dosyaları oluşturmak istiyorsan polaris office satın almanı öneririrm.power point,excell hiç sıkıntı yaşamadım ve hatta rahatlıkla ekleme de yapabiliyorum.tabi ücretsiz olan iworks yazılımlarıda var ama denemedim polaris office yeterli geldi bana.video atmaya gelince hiç denemedim internetten izlemeyi tercih ediyorum.zaten cihazın hafızası kısıtlı ve uygulamalar yeterince dolduruyor.tam ekran olmasını neden bu kadar takıyorsun ki.chrome kullan chrome tam ekran oluyor.

• Bana kalırsa dostum android gene bir nebze olabilir ama ios sana uygun değil,sana aslında windows pro 8.1 işletim sistemli intel işlemcili normal usb girişli bir tablet lazım,geçen hafta demişsin yasal süren dolmadan iade edip windows x86 tabanlı bir tablet bakman çok daha iyi olacaktır,ne olabilir mesela asus vivotab hem notebook hemde tablet olarak kullanabilirsin,klavyesinden ayrılabilir vs. butür cihaz bence sana en uygun olan cihaz tipi dediklerinin hemen hemen hepsi jb ile çözülebilecek sorunlar ama gende işlevsel değil,uğraşırsın didinirsin vs. biz o yüzden tabletleri bir bilgisayar gibi kullanmıyoruz,aslında senin aradığın bir bilgisayar androidde olsa ios'da çoğu hala bilgisayara muhtaç o yüzden tavsiyem sana başından dediğim gibi windows tabanlı x86 işlemcili normal bir tablet olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tikkafalı

http://www.izlesene.com/video/dunyanin-en-ikna-edici-pazarlamacisi/6799766

çok iyi ya

oturdum izledim 15dk boyunca

adamlar malı tanıtmasını biliyor

• Apple'nin kendi uygulaması var dosyalar için eğer pc tarzında bir cihaz arıyosanız android,windows alıcaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 24 Ocak 2014; 12:57:09 >
  • Ben de cihazı sizin gibi kullanırım.

iPad her ne kadar tasarım, ekran ve marketiyle çok önde de olsa kullanım amacı ve hitap ettiği kesim bana uymuyor.
    Elimdeki iPhone-iPad'i satıp Optimus G aldım, belki ileride Android tablet de alırım.

Size önerim o tableti bir an önce iade edip Android'e geçmeniz. Önerim LG G Pad 8.3 olacaktır. iPad Mini 2'nin en iyi rakibi, ve 800 TL.
    Tasarım ekran performans olarak geri kalır yanı yok, tek farkları işletim sistemi.

Siz Android kullanacağınız için G Pad hem daha iyi hem daha ucuz bir seçenek.

Güle güle kullanın şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zig Zag -- 24 Ocak 2014; 13:04:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.