Şimdi Ara

İpad kırık ekran sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İpad minj retina cihazımın ekranı düşme sonucu çatladı, ekran tamiri apple tarafından yapılmıyor yeni cihazla 630 tl karşılığı değişim öneriliyor, tamir için öneriniz varmıdır?

• Miniretina verip mini retina mi alacaksın. Değmez. 100-150 lira arası değişiyorlar piyasada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efruz

Miniretina verip mini retina mi alacaksın. Değmez. 100-150 lira arası değişiyorlar piyasada.

var doğru ama onlarla ilgide çekincem var, dokunmatik hassasiyeti azalırmı, cihaz 6 aylık kalan 18 ayda sorun olursa apple garantisi devre dışı kalırmı vs. iki ucu moklu değnek :))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuz-neocu

quote:

Miniretina verip mini retina mi alacaksın. Değmez. 100-150 lira arası değişiyorlar piyasada.

var doğru ama onlarla ilgide çekincem var, dokunmatik hassasiyeti azalırmı, cihaz 6 aylık kalan 18 ayda sorun olursa apple garantisi devre dışı kalırmı vs. iki ucu moklu değnek :))))

orijinal cam yapmıyorlar diye biliyorum ben
  • Garantiyi bozar mı düşünmek lazım ama ben şu an sonradan taktırdığım camla kullanıyorum ipadi. Orjinali gibi olmaz elbet ama idare edeceksin işte. Ömürlük değil. 2-3 yıl sonra eskiyor. Gittiği kadar gider sonra yeni modelini alırım artık. 500-600 çok o yüzden yazdım

Benimki garantisizdi. Düşünmeden dışarda yaptırdım. Ama sen hesabını iyi yap

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Garantiyi bozar mı düşünmek lazım ama ben şu an sonradan taktırdığım camla kullanıyorum ipadi. Orjinali gibi olmaz elbet ama idare edeceksin işte. Ömürlük değil. 2-3 yıl sonra eskiyor. Gittiği kadar gider sonra yeni modelini alırım artık. 500-600 çok o yüzden yazdım

Benimki garantisizdi. Düşünmeden dışarda yaptırdım. Ama sen hesabını iyi yap

benimde niyetim kırıkta olsa tüm fonksiyonları çalışıyor, gittiği yere kadar gitsin gitmediği yerde 600 liraya sıfırlamış olurum, umarım doğrusu budur.
  • Kesinlikle en mantıkşıso kullanılacak durumdaysa gitsin gidebildigi kadar

Benimki çatladı. Bi daha çatladı. 3-4 ay geçti. Eb son düşüp de içi açılınca değiştim. Kızım sağolsun. Parçalanana kadar devammm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kesinlikle en mantıkşıso kullanılacak durumdaysa gitsin gidebildigi kadar

Benimki çatladı. Bi daha çatladı. 3-4 ay geçti. Eb son düşüp de içi açılınca değiştim. Kızım sağolsun. Parçalanana kadar devammm

herhalde doğrusu bu, saçmalık olan apple ın ekran değişimi yapmaması, piyasa ekran değişimi videoları ile dolu, işlem basit,apple ın uygulaması saçmalık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yavuz-neocu kullanıcısına yanıt
    Yetkisiz bir müdehale olduğunda Apple Cihazınızı Komple Garanti Dışı Bırakır.Yani ilgisiz bir bozukluk olsa faydalanamazsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.