Şimdi Ara

İpad gerçek zamanlı güncelleme yapamıyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pdf dosyalarım var bunları 2 ipadimde aynı anda güncelleme yapmasını istiyorum.

google drive onedrive bilgisayrdaki gibi çalışmıyor hatt hiç güncelleme ypamıyorum.

ibooks'u da çözemedim bu pdf lerimi aynı anda ikisinde birden nasıl güncelleyebilirim ?

• İkisine de ayni anda atmaktan bahsediyorsaniz, mail olarak atabilirsiniz. İBooks yukluyse mail ile gonderilen pdf'leri hemen goruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mailden kastınızı anlamadım da şöyle bir olay olmuyor mu ipadde bilgisayardan itunes mu artık nedir pdf dosyamı güncellediğim zaman ipadler kendi kendine dosyaları güncelleme yapıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fk7

mailden kastınızı anlamadım da şöyle bir olay olmuyor mu ipadde bilgisayardan itunes mu artık nedir pdf dosyamı güncellediğim zaman ipadler kendi kendine dosyaları güncelleme yapıyor mu ?

iPhone ve iPad arasında PDF'leri senkron edebiliyorum, 2 iPad arasında da yapılabilir, PDF dosyalarınız iBooks uygulamasında ise mümkün!
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeronautist

quote:

mailden kastınızı anlamadım da şöyle bir olay olmuyor mu ipadde bilgisayardan itunes mu artık nedir pdf dosyamı güncellediğim zaman ipadler kendi kendine dosyaları güncelleme yapıyor mu ?

iPhone ve iPad arasında PDF'leri senkron edebiliyorum, 2 iPad arasında da yapılabilir, PDF dosyalarınız iBooks uygulamasında ise mümkün!

safariden siteye giriyorum pdf dosyasını ibooks ile aç diyorum. sonra ne yapmam lazım ? bilgisayardan güncelleme imkanım varmıdır acaba ibooks'u ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fk7 -- 24 Nisan 2014; 16:03:00 >
  • fk7 F kullanıcısına yanıt
    Settings'te iBook bölümü var, orada "Sync Collections" seçili ise zaten diğer cihazdaki iBooks'a kendiliğinden yollar.

Nereden attığınız önemli değil, yeter ki dosya iBooks içinde olsun, zaten kendiliğinden gidecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aeronatis -- 24 Nisan 2014; 16:28:53 >
  • quote:

Settings'te iBook bölümü var, orada "Sync Collections" seçili ise zaten diğer cihazdaki iBooks'a kendiliğinden yollar.

Nereden attığınız önemli değil, yeter ki dosya iBooks içinde olsun, zaten kendiliğinden gidecektir.

koleksiyonu eşzamanla seçeneği açık itunes'ten pdf atıyorum ama ibooks'a düşmüyor.

sizin dediğiniz gibi olması lazım normalde ama acaba başka bir ayarı daha falan olabilir mi?
  • quote:

quote:

koleksiyonu eşzamanla seçeneği açık itunes'ten pdf atıyorum ama ibooks'a düşmüyor.

sizin dediğiniz gibi olması lazım normalde ama acaba başka bir ayarı daha falan olabilir mi?

Bu seçenek 2 cihazınızda da seçili olduğu halde işe yaramıyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şöyle ki ; pcden itunes'u açıp buraya atıyorum ipad güncellenmiyor. ipad-ipad değilde pc-ipad güncellemesi yapmak istiyorum tam olarak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.