Şimdi Ara

Ipad e kitaplarımı aktarmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ipad hakkında merak ettiğim ve araştırmalara rağmen cevap bulamadığım bir sorum var
    acaba normal kitapları (özellikle öss test kitaplarını) ipade aktarıp ordan okuyabilir yada çözebilirmiyim ?
    illaki fotoğraf olarak sayfa sayfa aktarılır ama bu tanıtım videolarında gördüğümüz kitaplar gibi olabilirmi ve en önemli sorun üzerinde çözüm yapabilirmiyim ? yaparsamda nasıl yaparım
    cidden önemli bi konu ailemden gizli tıp için tekrar öss ye hazırlanmayı düşünüyorum ama 100 küsür kitabı gizlice evde tutamam böyle bişey varsa hem daha eğlenceli olur hem odayı tutmaz kitaplar hemde kimse çakmaz
    şimdiden teşekkürler

• kitaplar e-book olarak varsa neden olmasın çözme gibi bi işlem yapamazsın heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zervalone

ipad hakkında merak ettiğim ve araştırmalara rağmen cevap bulamadığım bir sorum var
    acaba normal kitapları (özellikle öss test kitaplarını) ipade aktarıp ordan okuyabilir yada çözebilirmiyim ?
    illaki fotoğraf olarak sayfa sayfa aktarılır ama bu tanıtım videolarında gördüğümüz kitaplar gibi olabilirmi ve en önemli sorun üzerinde çözüm yapabilirmiyim ? yaparsamda nasıl yaparım
    cidden önemli bi konu ailemden gizli tıp için tekrar öss ye hazırlanmayı düşünüyorum ama 100 küsür kitabı gizlice evde tutamam böyle bişey varsa hem daha eğlenceli olur hem odayı tutmaz kitaplar hemde kimse çakmaz
    şimdiden teşekkürler

Hocam, iPad ePub denilen ebook formatını destekliyor. Tek yapman gereken pdf (ya da başka bir formattaki) ebooklarını ePub formatına çeviren bir uygulama bulmak. Sonrası bildiğin iTunes üzerinden senkronizasyon işlemi. Ancak ePub formatına çeviren bir program adı (windows üzerinde çalışan) bilmiyorum maalesef. biraz googleda aratarak bulabilirsin sanırım.

• boşuna demiyorla iPad toplumu değiştirecek diye
  • Akşam biraz araştırma yaptım nette...www.epub2go.com sitesi bilgisayarınızdaki ya da internetteki bir pdf dosyasını kendi bilgisayarınıza bir program indirmeden ebup formatına çevirme sağladığını söylüyor. Bu internet sitesini deneyebilirsiniz sanırım... Daha hızlı olması için bilgisayara bir program kurmak daha iyi olur. Eğer windows xp işletim sistemine kurulabilen pdf2ebup programı bulursam paylaşırım.
  • birçok formatı destekleyen ( pdf,cbr...gibi) CALİBRE adında ücretsiz programı deneyin derim. Bizzat denedim daha ipad imi almadan alışayım diye. sonuç mükemmel. Tabi daha ipad e atıp kalitesine bakmak gerek. gerçi iyi kopyalanmış bir pdf kitabı, açıp kontrol ettim, kalite çok iyiydi. arayüzü çok basit ve herşeyi düzenleyebiliyorsunuz. kitap kapağından yayıncıya kadar birçok seçenek var.

Windows için varmı bilmiyorum ... ben mac kullanıyorum.

Siteye de yeni üye oldum. hep okurdum buraları. hoşbuldum inşallah

• Win sürümü var, buda link..http://calibre-ebook.com/download_windows
  • dostum ipade jail break yapmış isen onerebilecegim en iyi program iAnnotate programıdır . pdf prograımdır kendisi. programı ayarlayıp istedigin yerin altını cizebilirsin. matematik sorularını bile cözebilirsin.
    sana jail break yapmıssan linki vereyim. yapmadıysanda apstoreda bakıp inceleleyip alabilirsin.

http://www.appscene.org/download/24EaZj3U9g1af15651b9
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.