Şimdi Ara

iPad de Office programları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
1
Favori
4.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 ay
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 122 gün 21 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sedna03 (2 mesaj) AirSupport (1 mesaj) aenescan1994 (1 mesaj) Nakahella (1 mesaj) akmac (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (3 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPad >> iPad de Office programları
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    89 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba tablet almayı düşünüyorum. İnternet, Office programları falan kullanıyorum. Ama internette Office programlarinin ipadlerde ücretli olduğunu okudum. Her şey ücretli falan demişler var mı böyle bir şey?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yarbay
    3571 Mesaj
    Hayır tamamen ücretsiz olarak kullanabiliyorum. 365 gibi özellikler ücretli sanırım sadece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Konu Sahibine Özel
    Kusura bakmayın bilmediğim için soruyorum farkı nedir ? Yani 365 in. Ben word Excel PowerPoint falan kullanacağım çoğunlukla. Cepten yazmak zor oluyor. Küçük ekranda bir şeyler hazırlamak zor çünkü

|
    |
    Şimdi öncelikle Microsoft'un sunduğu uygulamalar normalde ücretsiz, ancak düzenleme yapabilmek online kullanabilmek için bilgisayarda da istediği gibi ios'ta da üyelik istiyor. Üyeliğiniz varsa rahatça kullanabilirsiniz, ben öğrenci üyeliğimle office almıştım iphone'umda rahatça kullanıyorum.

İkinci olarak Apple'ın kendi office uygulamaları var, bunlar da tamamen ücretsiz. Pages, Numbers gibi uygulamalar word ile aynı işleve sahip. Bunlarda da yazı yazabilir excel gibi tablolar oluşturabilirsiniz.
    |
    |

Başka ücretli ucretsiz uygulamalar da mevcut.

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar yeni Ipad Pro 2020 alacağım. Mesela bilgisayar için ucuza office programları alabiliyorsun. yani iptal olsada göze gelmez rakamlar. Ipad içinde bunları alabiliyormuyuz. Bu yeni Ipadde ücretlimi office programları bilgisi olan varmı
    |
    |
1
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Webtures SEO;SEO Nedir?
Ekonomi
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.