Şimdi Ara

iPad & Çizim tableti ikirciği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yakın zamanda iPad almak istiyorum. Model seçiminde zorlanıyorum bana en mantıklı olanı önerebilirseniz çok sevinirim. İkinci el çekincem pek yok değerlendirmeden önce eklemek istedim.
    Aktif olarak iPad ya da çizim tableti kullananlar yorumlarsa sevinirim.

Beklentilerim;
    - Üniversite öğrencisiyim Elektronik Haberleşme mühendisliği okuyorum. Notlarımı tamamen dijitale taşımak istiyorum, PDF + A4 ikilisiyle çalışıyorum normalde.
    - Yarı profesyonel çizim yapıyorum, çizimlerimi mouse ile Adobe Illlustrator'a taşımak zor gelmeye başladı. Apple pencil bu konuda çekici geliyor.
    - Sürekli yanımda taşıyacağım için hafif kullanım süresi de uzun olması önemli.

iPad (10.2") 128 Gb modeli eski işlemcili ama 3200₺ (1. nesil apple pencil)
    iPad Air (10.5") 64 Gb modeli 3500₺ (1. nesil apple pencil)
    iPad Pro (11") 64 Gb modeli 5900₺ (2. nesil apple pencil)

Çizim tabletleri hakkında çok bir bilgim yok önerilere açığım, indirim bekle yeni yıl için, ikinci el piyasından bak gibi seçeneklere de açığım. Arayacağım modeli netleştirmek için yardımınızı bekliyorum.

• İpad 10.5 ideal bir tablet fiyatına göre performans 11 den pek geri kalmaz. İpad 7 ler vs gerçekten ekran kalitesi,kalınlığı vs inan kötü geliyor insana pro modellerini görünce. Pro nun tek sıkıntısı ekran hataları olması bazı serilerinde parlama oluyor vs ama garantiden sıfırını yolluyorlar yani garantisi devam ettiği müddetçe sıkıntısı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.