Şimdi Ara

ipad alıyorum sizce hangi seçenek seri yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yarın ipad 6.nesil alacaktım ki malum gece zam geldi. 32gb wifi modelini apple store dan alacaktım

Şimdi ikinci el 1800 e buldum 1 ay kullanılmış ve Apple store dan alınmış yanında kılıf vs veriyor adam

Bir de beko 2250tl ye sıfır veriyor

Sizce hangisini alayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I_L_G_I_N -- 13 Eylül 2018; 17:25:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba. Türk Telekom ya da Turkcell bayilerine gidin bir an önce. Her ikisinde de 2018 modeli 1899 TL. Türk Telekom'da 2017 olanı ise 1599 TL. 1 saat evvel arkadaşıma 2017 aldık 1599 TL'ye. Size tavsiyem bu iki firma da fiyatları yükseltmeden gidip almanız. Bu arada Teknosa'da 2018 modeli 1849 TL fakat internet mağazasında stokta yok, hangi mağazalarda olduğuna siteden bakabilirsiniz.
  • Ordinary Story kullanıcısına yanıt
    Hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır. Bugün Turkcell bayilere bakmı?tım ama Türk Telekom hiç aklıma gelmemişti. Sizin mesajınız ile aklıma geldi hemen yakındaki Türk Telekom'ları aradım ve ellerinde son kalan 6. Jenerasyonu 1900 TL'ye aldım. Tekrardan teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rica ederim 🙂, alabilmenize sevindim. Güle güle kullanın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordinary Story

Merhaba. Türk Telekom ya da Turkcell bayilerine gidin bir an önce. Her ikisinde de 2018 modeli 1899 TL. Türk Telekom'da 2017 olanı ise 1599 TL. 1 saat evvel arkadaşıma 2017 aldık 1599 TL'ye. Size tavsiyem bu iki firma da fiyatları yükseltmeden gidip almanız. Bu arada Teknosa'da 2018 modeli 1849 TL fakat internet mağazasında stokta yok, hangi mağazalarda olduğuna siteden bakabilirsiniz.
    Hocam hangi turkcell mağazasında ipad pro 10.5 bulabilirim? teknosa mağazasına gittim dün 17:00 gibi eski fiyattan vermediler fiyatları güncellediklerini söylediler
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Turkcell için artık çok geç, ya yüksek fiyata bulursunuz ya da stokta yok derler. Ama normal iPad serisinden isterseniz Google haritalarda yakınınızdaki Türk Telekom bayilerini listelendirin. Ardından tek tek ya telefon edip sorun ya da dolaşın. Ben dün Kars’taki 3 bayiyi gezdim sadece birinde 1 adet iPad 2017 vardı onu aldık arkadaşıma. Sanırım Türk Telekom’da da fazla stok yok. O yüzden elinizi çabuk tutun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordinary Story -- 14 Eylül 2018; 12:52:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordinary Story

Turkcell için artık çok geç, ya yüksek fiyata bulursunuz ya da stokta yok derler. Ama normal iPad serisinden isterseniz Google haritalarda yakınınızdaki Türk Telekom bayilerini listelendirin. Ardından tek tek ya telefon edip sorun ya da dolaşın. Ben dün Kars’taki 3 bayiyi gezdim sadece birinde 1 adet iPad 2017 vardı onu aldık arkadaşıma. Sanırım Türk Telekom’da da fazla stok yok. O yüzden elinizi çabuk tutun.
    Ipad Pro 10.5 arıyorum bende
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.