Şimdi Ara

İpad Air Sipariş Süresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar 1 mayıs tarihinde apple'ın internet sitesinden ipad air 64 gb sipariş verdim. Teslim tarihi 21 Mayıs 1 Haziran arasını gösteriyor. Lokasyon istanbul, bu tarihlerde veya daha öncesinden sipariş veren arkadaşlara ne kadar sürede ulaştı? Veya stok konusunda bilgisi olan varsa değerli düşüncelerini dinlemek isterim.

• Stoklar ve apple ın sipariş sistemi konusunda bir sıkıntı var bir süredir. Muhtemelen yazandan daha erken gelmez hocam.

Konuyla alakalı örnek olması açısından “apple pencil alanlar” ve “ipad pro ana konu” konularının son sayfalarındaki mesajlara bakabilirsiniz.
  • bilgi için tesekkur ederim hocam. air 64 gb hiç bir yerde stoğu yok.

Zammı gelecek acaba,*
  • ben de apple ın sitesinden almak üzereydim haziran 2 teslim gösteriyordu. pozitif teknoljinin websitesini görüp aldım öteki gruptan 250 tl daha uygun. >Açıkçası bilgim yoktu site hakkında ama premium reseller sanırım. 1-3 gün kargo diyor bu arada
  • Ipad pro 22.04.2020'de vermiştik 05.05.2020 de geldi.
  • Xzbith X kullanıcısına yanıt
    ben nisan 22 sinde Ipad Pro 11 inch 128gb 2020 siparis verdim benimkinden hala ses seda yok
    seninki hangi modeliydi hocam ?
  • ben de ipad air siparişi verdim.uzay grisi renk seçeneği için 21 mayıs-1 haziran gösteriyordu,Gümüş rengi içinse 7 mayıs teslim tarihi var.O kadar beklemek istemediğim için gümüş olanı sipariş verdim.Şu an da kontrol ettim gümüş rengi hala stokta var ,düşünürseniz siparişi iptal edip bunu alabilirsiniz.
  • 1 Mayısta sipariş verdim. 5 mayısta geldi. İstanbuldayım bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi model hocam kac gb lik pro mu 2020 mi?

• cosmicKayra C kullanıcısına yanıt
    İPad Air 3 64 GB Wi-Fi , aynı gün kalem ve adaptör siparişim geçtim onlar hala kargolanmadı

• Bende 27 Nisan'da iPad mini uzay gri siparişi verdim ilk satın aldığımda 29 nisan teslimat tarihi gözüküyordu, sonra 30 nisan olarak değiştirdiler daha sonra tekrar 15-27 mayıs olarak değiştirildi. Salı günü itibariyle sipariş durumum "işleniyor" dan "gönderime hazırlanıyor" durumuna geçti ama gelen giden yok. Bugün aradım sordum biz burdan gönderime müdahale edemiyoruz dedi temsilci ve dalga geçer gibi "Bu kadar süre beklemişsiniz bir süre daha bekleyebilirsiniz." dedi. Bugün kargolanmazsa iptal ederim diye düşünüyordum ama bu aşamada iptal edemiyoruz galiba buton gitmiş.Bence beklenenden önce size ulaşmasını geçin daha geç bile gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luznyluzak -- 14 Mayıs 2020; 20:15:0 >
  • Hocam ellerinde ürün olup olmamasından çok bence zam yapacaklar. Ondan ürünleri piyasaya sürmüyorlar..

• Pazartesi günü 11 siparişi verdim, Cuma teslimat görünüyordu aynı gün kargoya verdiler, salı elime ulaştı.
  • İpad air 3 space gray 64gb cihazım kargoya verilmiş. 20 mayıs çarşamba teslim gözüküyor.

Cihaz elime geçip biraz kurcaladıktan sonra güncel verilerimi paylaşacağım. Pro mu air mi çok arada kaldım. Umarım pişman olmam.

• Modele göre değişkenlik gösteriyor sanırım. Pro 12.9 Wi-Fi + Cellular siparişini 6 Mayıs’ta verdim 14 Mayıs’ta geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ellerindeki stokla alakalı mesala air 3 günüş rengi ertesi gün teslimat gösteriyordu. Pro 11 128gb’ modelinde de buna benzer sıkıntı vardı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.