Şimdi Ara

Ipad 9. Nesil Ekran Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
96
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba, ipad 9. nesil tablet sahibiyim yaklaşık 4-5 gün önce ekran gitmeye başladı altına ve üstüne biraz vurunca ekran geliyor dokunmatikte vs. hiç bir sorun yok anladığım kadarıyla bağlantı noktalarında bir sıkıntı var. Apple yetkili servise gittim ipad’lere tamir yapmadıklarını 9.500 lira karşılığında 6 ay garantili sıfırını vereceklerini söylediler. 9.500 tl nedir arkadaş zaten sıfırı 11.000 tl bu nasıl bir saçma servis desteğidir. Benim cihazımda nokta çizik leke yok aldığım günden beri ekran koruyuculu ve spigen kılıfla kullanıyorum sıfır diye vitrine koysan kimse anlamaz sen madem tamir yapmıyorsun mantıklı olan ekranın fiyatı nedir atıyorum 4.000 lira 4.500 tl karşılığında sıfırını verirsin. Sen hem benim tabletimi alıcan birde üstüne tekrardan tablet satarmış gibi sıfır parası isticen iyide ben o zaman sana tabletimi niye vermiş oluyorum yeni tableti 1.500 tl daha aşağı alabilmek için mi? Bir kere şunu da sorgulamak lazım bir ürünü tamir edemiyorum ne demek hukuken bu ne kadar doğru. Benim 2010 da aldığım ipad 2 hala sapa sağlam duruyor çalışıyor öğrendiğim kadarıyla 7-8 ve 9. nesillerin ekranı sıkıntıymış.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Geçmiş olsun. Sinir bozucu bir olay. Tableti hangi şirketten almıştınız?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.