Şimdi Ara

Ipad 8 ile ilgili acil cevap lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-Netflix te filim seyrederken yukardan ve aşağıdan siyahlıklar nekadar. Ipad air1 ile baktım resmen 3 te 2 si siyahlik. Bu seri 10.2 ekrandada böylemi

2-Office programı özellikle ecxel paralımi. Parali ise nekadar.

3-ilk air den sonra ekran kalitesinde degisim oldumu. Yoksa aynı ekran mı.

4-bimde satılan ucuz klavyeler olurmu.

5-Otg ile hdd baglayabilirmiyim. Zamaninda yoktu şimde ios da bu özgürlükler geldimi

• Up
  • sorular çok güzel ipadim var ve usb taktım okumadı usb klavye fare taktım gene okumadı netflix te film olayını 16:9 samsung tabletimle kıyasladım çok fark yoktu o bahsettiğin siyah kısımlarda ama tabiki daha fazla siyah kısım var ve son olarak uygulamarı appstoreden bakıp öğrenebilirsin

• Usb felan takılıyor artık ama bazılarını desteklemiyor almadan arastirman lazim, bluetoothla klavye mouse bağlayabilirsin sıkıntı yok o konuda
  • Netflix de dikkat çekici bi boşluk yok çerçeveye doldurma özelliği var. 2 şekilde izlenebiliyor,

Office programı ise ben öğrenci mailimle giriyorum bilgisayardakini de öğrenci mailimle ücretsiz kullanıyordum. O şekilde ücretsiz normalde nasıl bilmiyorum satın alma seçeneğiy karşılaşmadım indirirken. Onun dışında bilmiyorum. Her şey uymuyo galiba bence uyanların üstünde uyumlu olup olmadığı yazıyordur. Bildiğim kadarıyla uyanları genelde forumda paylaşıyorlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.