Şimdi Ara

İPAD 7 NESİL...YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar aklıma takılan iki ürün var ama çok kararsızım İpad 7 nesil 2800tl ürün 32gb model var Samsung s5e modeli bu ürünler arasında çok kaldım ipad de netflix youtube tam ekran modunda 4.3 orana cekıyormuş ekran kücülüyormuş çözünürlük bakmından tatmin edicimi yoksa samsung s5e modelinimi almayalıyım fikir verirseniz sevinirim tabletde amacım az oyun film wep üzerinden takılmak olucak cizim vs işleri icin aramiyorum

• ipad 7 nesil şu an PT de eğitim indiriminde. 2499 tl geliyor sanırım. Oyun konusunda takılma donma vb. gibi sorunlar yaşamazsın. Yazılım desteğini yazmama gerek yok sanırım.
    Netflix hakkında bilgim yok, Bilen bir arkadaş yazabilirse iyi olur.https://www.pt.com.tr/ipad-10-2-inc-wi-fi-32gb-uzay-grisi-mw742tu-a
  • ssj kullanıcısına yanıt
    evet dostum onda sıkıntı yok yazılım olarak iyi ipad fıyat performans olarak ama dedim gibi netflıx uygulması ıos ıcın geliştirmemiş gibi görünüyor kullanan arkadaş var ise belirtirse sevinirim yada fotograf paylaşir ise
  • Ben 7. nesil kullanıyorum, Netflix ve YouTube videoları izlerken zevk almıyorum. Ekran saçma bir ölçü alıyor. Sırf bu yüzden pro almayı düşünüyorum. Ekranı faydalı şekilde kullanamadığınız hissi veriyor. Sırf şu yüzden adam akıllı kullanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de iPad Air 2 var en şikayetçi olduğum konu netflix den bir şey izlerken altta ve üstte kap kalın siyah şerit çekmesi. Anımsadığım kadarıyla öyle olmayan yalnızca birkaç içerik izledim onun dışında tamamına yakınında bu oluyor ne yazık ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar kararımı ipad air 3 den yana kullandım aldım gayet güzel ekran boyutu olsun 10,5 hemde netflıx gıbı uygulamalarda pek sıkıntı yaşamadım göze iyi geliyor almanızıda tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.