Şimdi Ara

ipad 3 ve whatsapp. çıldırıcam yakında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ipad ime jailbreak yaptım tabi bunu da öğrenene kadar canım çıktı. ama whatsapp ı nasıl indireceğimi bilmiyorum saatlerdir bilgisayarın başında arıyorum ama her yerde farklı şeyler yazıyor. source ekledim falan filan bişeyler yaptım ama hiçbi fikrim yok aratamıyorum bile. biri bana yardım edebilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnizliktandevrenkiralik

ipad ime jailbreak yaptım tabi bunu da öğrenene kadar canım çıktı. ama whatsapp ı nasıl indireceğimi bilmiyorum saatlerdir bilgisayarın başında arıyorum ama her yerde farklı şeyler yazıyor. source ekledim falan filan bişeyler yaptım ama hiçbi fikrim yok aratamıyorum bile. biri bana yardım edebilir mi

arama kısmına whatspad yazın ve kurun sonra 25pp programından whatsapp ı indirin ve kurun çalışacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstclass34

quote:

ipad ime jailbreak yaptım tabi bunu da öğrenene kadar canım çıktı. ama whatsapp ı nasıl indireceğimi bilmiyorum saatlerdir bilgisayarın başında arıyorum ama her yerde farklı şeyler yazıyor. source ekledim falan filan bişeyler yaptım ama hiçbi fikrim yok aratamıyorum bile. biri bana yardım edebilir mi

arama kısmına whatspad yazın ve kurun sonra 25pp programından whatsapp ı indirin ve kurun çalışacaktır.

hocam whatspad i indirdim ama hiçbi yerde görünmüyo. 25pp programında da arama yapılcak bi yer çıkmıyo inan kafayı yedim resmen :( bişeyi eksik mi yapıyorum acaba

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: firstclass34

quote:

hocam whatspad i indirdim ama hiçbi yerde görünmüyo. 25pp programında da arama yapılcak bi yer çıkmıyo inan kafayı yedim resmen :( bişeyi eksik mi yapıyorum acaba

whatspadi indirince bir şey çıkmayacak zaten.25 pp programında aşağıda böle büyüteç gibi bir resim olacak bas ona en üste whatsapp yaz üzerine tıkla programın en soldaki çince yazıya bas altta gözükecek iniyor diye zaten böle 1 işareti olacak yüklenmesini bekle sonra gir programa

• işte böyle oluyor acaba program mı açılmadı bi türlü anlamadım deliricem :(

• resimler de kocaman gitmiş bunu da beceremediğim için tabi...
  • quote:

resimler de kocaman gitmiş bunu da beceremediğim için tabi...

hocam kendinize çok haksızlık ediyorsunuz yapmayın şimdi ana ekrana geri dönün 25pp yazan bir uygulama göreceksiniz.Ona basın sonra dediğim şeyleri uygulayın. büyüteçe basın whatsapp yazın sonra üzerine basın solda çıkan çince yazıya basın yapamazsanız yine yazın buraya seve seve yardım ederim
  •  ipad 3 ve whatsapp. çıldırıcam yakında.

Resimler Konulmamış Olabilir linkleri kopyalayın

• sayenizde sonunda oldu arkadaşlar çoook teşekkür ederim gerçekten ne kadar teşekkür etsem az. cidden çok karışık işlermiş bunlar yalnız :) Allah size sabır versin umarım bi daha ihtiyacım olmaz :)
  • whatsup ı new ipad de calistirabildin mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.