Şimdi Ara

İpad 3 İos 9.3.5 ten 6.1.3 e versiyon düşürme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba elimde yıllardır kullandığım retina ekranlı ipad 3 var bilmeden bir kere güncelleyip yavaşladıkça düzelmesi umuduyla bir üst güncellemeyi yaparak 9.3.5 versiyonuna kadar geldim inanınki hesap makinası bundan daha hızlıdır ipad o duruma düştü eskiden akıcı oynadığım oyunları oynamayı bırak safarisi bile bir sayfayı 1 dakikada açıyo tek yapabildiğim youtube tan video izlemek reset fabrika ayarı falan bir işe yaramıyor derken yıllar sonra bir video buldum ama ingilizcem çok iyi değil youtube çevirisindende birşey anlamadım nitekim türkçe olsada zor anlarım sizden ricam şu videodaki anlatılanları anlayacağımız dilde çevirip tek tek tane tane ne yapacağımızı anlatabilecek bir babayiğit arıyorum eminimki benim gibi çok mağdur var lütfen yardım edin
    https://www.youtube.com/watch?v=qwTlAMm7bsA

• mehmetfalcon M kullanıcısına yanıt
    İnternette bu konuda bir dolu kaynak var. Kimse sizin için özel olarak vaktini harcayıp tercüme yapmaz maalesef...

Ancak size şöyle bir bilgi vereyim. Eğer elinizde iOS 6.1.3 için shsh kaydınız yoksa; -ki olmadığını tahmin ediyorum- boşuna uğraşmayın. Bu yöntemi kullanamazsınız.

Saygılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0ldskool kullanıcısına yanıt
    sanki shs kaydını sonradan buluyomuş gibi birşeyler yapıyo

1. dakikada shs kaydını nasıl bulacağınıda söylüyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetfalcon -- 29 Aralık 2018; 4:5:22 >
  • Tek soru: sizin shsh kaydınız var mı yok mu?
    Videoda yaptığı şey şu; önceden alınmış shsh kaydını iFaith ile indiriyor ve kullanıyor. Sizin shsh kaydınız yoksa; indirebileceğiniz bir shsh kaydı zaten bulamayacaksınız o ekranda...
  • shsh kaydınızın olmasına gerek yok a5 çipleri ios 6 downgrade edilebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Coolbooter ile sürümünüzü istediğiniz sürüme düşürebilirsiniz.

Cihazınız kaç gb?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0ldskool kullanıcısına yanıt
    ipadim ios 5.1.1 iken jailbreak yapmıştım ve sanki kayıt tuşuna falan basmıştım nitekim tinyumbrella yı kurdum ipadı usb ile pc ye bağladım görmedi algılamadı ne yapmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetfalcon -- 29 Aralık 2018; 12:30:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAFREF

Coolbooter ile sürümünüzü istediğiniz sürüme düşürebilirsiniz.

Cihazınız kaç gb?
    Merhaba cihazım 16 gb ipad 3 model A1416
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfalcon

Merhaba cihazım 16 gb ipad 3 model A1416

Alıntıları Göster
    Dediğim gibi sürümü düşürebilirsiniz ancak hafıza yetersiz gelebilir, malum cihazınız 16gb. Coolbooter ile düşürebilirsiniz.

• 2 adet ios kurmanızı sağlar oda hafızanız olsa bile 16 gb 2 ios yüklü olduğu zaman hafıza dolu diye sürekli uyarı verecektir. En mantıklısı dediğiniz gibi sürüm düşürmek eğer ki jailbreak yapmışsanız o sürüme ait cydia otomatik olarak shsh kaydı almıştır. Forumda şöyle bir konu vardıhttps://forum.donanimhaber.com/idevicererestore-32bit-ios-cihazlarda-shsh-kaydi-ile-surum-dusurme-anlatim-windows-jailbreaksiz--125734923 bi inceleyin isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bird-hunter -- 29 Aralık 2018; 21:46:57 >
  • RAFREF kullanıcısına yanıt
    Efendim fabrika ayarlarına geri döndüm 12 gb boş alan var diyor yani 3 gb falan ios sürümü dediğiniz mantıklı geldi dongrade yapamazsam bi 3 gb ta o tutsa 9 gb kalır 8gb bile yeter bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdusaul

shsh kaydınızın olmasına gerek yok a5 çipleri ios 6 downgrade edilebilir.
    acaba yönlendirebileceğiniz yer varmı ,daha ipadi tinyumbrellaya bağlayamadım hata veriyo itunes yüklü tinyumbrella yüklü java yüklü win 10 64 bit
  • quote:

Efendim fabrika ayarlarına geri döndüm 12 gb boş alan var diyor yani 3 gb falan ios sürümü dediğiniz mantıklı geldi dongrade yapamazsam bi 3 gb ta o tutsa 9 gb kalır 8gb bile yeter bana
    Şimdi geriye jb yapıp coolbooter yüklemeye geldi, bunları yapın yardımcı olmaya çalışacağım.

• quote:

acaba yönlendirebileceğiniz yer varmı ,daha ipadi tinyumbrellaya bağlayamadım hata veriyo itunes yüklü tinyumbrella yüklü java yüklü win 10 64 bit

Alıntıları Göster
    iPad 2 A5

ipad 3 A5X çipini kullanıyormuş. yani shsh gerekli.

ama üstte biri coolbooter yazmış o iş görür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAFREF

Şimdi geriye jb yapıp coolbooter yüklemeye geldi, bunları yapın yardımcı olmaya çalışacağım.

Alıntıları Göster
    hepsini yaptım lakin coolboter boş yerleri görmüyo hafızadaki yani ikinci işletim sistemini kurdum 8.8 gb boş yer var ama ikinci işletim sistemini başlatınca sadece 400 mb boş yer görüyo birinci işletim sistemine geçiyorum 8.8 gb boş yani
  • Başta sizin seçmeniz gerek alanı, eğer seçmezseniz en küçük alan neyse onu yapıyor. Silip tekrar alanı seçin”storage” bölümüden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RAFREF -- 31 Aralık 2018; 0:12:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.