Şimdi Ara

iPad 2 ile iPhone 4 arasında kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba bir cihaz almayı düşünüyorum.bununla yapacaklarım genellikle internete girmek,fotoğraf çekmek,oyun oynamak ve bazen film izlemek olacak.daha önce iphone 3gs kullandım ancak denizde bir gezinti sonucu onu kaybettim. şuan elimde sony ericsson xperia x10 mini var.açıkcası androidden ve telefonumdan memnun değilim bu yüzden iphone 4 8gb düşünüyorum ancak filmlerde,oyunlarda ve internette gezinirken geniş ekran işime geleceği için ipad 2 16 gb wifi düşünüyorum.iki cihazın kameraları hakkında bir fikrim yok,ama tahminimce çok fark da yoktur.sizce hangisini almalıyım?

• İnternet,oyun oynamak ve film izlemek demişsiniz tam da ipad'i anar gibisiniz :) bence ipad alın sonuçtta ekran yönünden,internete girmek de ve oyun oynamak da daha üstün çeşitli kıyaslamaları var hatta 4s den bile hızlı
    ayrıca iphone 8 gb demişsiniz 8 gb yetmez size 16 gb ideal olur uygulama film vs. için bu yüzden ipad ideal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yüksel69 -- 14 Ocak 2012; 17:58:23 >
  • iPad 2 al. Telefonun varmış.
  • iPad tablet iPhone telefon bu nasil bir karsilastirma? Tablet ile internete girilir telefon her zaman elinin altinda. Tablet her an elinin altinda olmaz ama iphone hep cebinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emryrgc -- 14 Ocak 2012; 18:34:59 >
  • iphone 4 ün kamerasını biliyorum ancak ipad 2 ninki hakkında bir fikrim yok.ipad 2 ninki iphone 4 den daha mı iyidir daha mı kötüdür yoksa aynı mıdır bilgisi olan var mı ?
  • Bir iphone 4 ve ipad 2 kullanıcısı olarak,bana sorarsan her 2.de ama illa oyun ve film için istiyorsunuz tabi ki ipad derim,kamera konusuna gelirsek eğer iphone 4 ki ile kıyaslama yapılması yanlış olur çünkü ekran boyutları farklı iphone kendi ekranına göre çok mükemmel bir kalitede ama ipad 2 ise kendi ekranına göre o kadar iyi değil ama tabletin yeri çok farklı mesala örnek verim 720p filmi kulaklığı takılarak çok güzel ve kaliteli bir netlikle izlene bilir...
  • Ikisinide kullaniyorum, iPad buyuk oldugu icin tasima konusunda sikinti cikariyor ve kamerasi 4 e gore kiyaslanamaz yani iyi degil. Onun disinda iPhone oldugu icin hic ihtiyac duymuyorum zaten isletim sistemleri ayni. Bana soracak olursan 4 al derim ama onunda hafizasi 8 GB, isini gormez gibime geliyor, 16 veya 32 bulabilirsen daha iyi tercih yapmis olursun
  • sakın ip4 aslma sinyal sorunu deli eder seni , telefonu kırasın gelir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.