Şimdi Ara

İPAD 1 İLE İLGİLİ YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ipad 1 almayı düşünüyorum 2. el 320 tl civarında buldum temiz ürün ama ipad le ilgili çok bir bilgim yok. sizce verdiğim paraya değer bir ürün mü bir de apple ın hiçbir ürününü kullanmadım artıları eksileri nelerdir yardımcı olursanız çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: hhnk7373

arkadaşlar ipad 1 almayı düşünüyorum 2. el 320 tl civarında buldum temiz ürün ama ipad le ilgili çok bir bilgim yok. sizce verdiğim paraya değer bir ürün mü bir de apple ın hiçbir ürününü kullanmadım artıları eksileri nelerdir yardımcı olursanız çok sevinirim

Kamerası yok,çok eskidi, güncel oyunları açmıyor , ama 320₺ alabileceğiniz rn iyi tablet ben 6 ay önce 500₺ ye ipad 2 aldım kendini biraz daha zorla ipad 2 al bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dergi kitap okuma,
    Müzik dinleme,
    Film seyretme,
    İnternette sörf (aynı anda fazla sayha açmamak koşulu ile)
    Sosyal medya ve kaldırabildiği bir çok oyunu düşünürsek hala kullanılabilirliği vardır.
  • teşekkür ederim ipad 2 almayı düşünüyorum. peki sizce ipad 2 nasıl? dediğiniz sorunlar giderilmiş mi ipad 2de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhnk7373 -- 11 Kasım 2013; 22:48:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhnk7373

teşekkür ederim ipad 2 almayı düşünüyorum. peki sizce ipad 2 nasıl? dediğiniz sorunlar giderilmiş mi ipad 2de?

İpad 2 var bende gayet iyi
    Maşallahı var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.