Şimdi Ara

İp6 dan 8 plus geçmeye değer mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İp 6 64gb kullanıcısıyım ve 10.3.3 sürümündeyim telefondan genel olarak memnunum akıcı bir deneyimi var geçmek istediğim nokta sadece kamera noktası ve portre modu için performans konusuna gelince çok hayati birşey farketçeğini düşünmüyorum şuanda ip 6 dan memnunum standart instagram face kullanıcısıyım eğerki geçersem benim için ne değişir geçmelimiyim kullanan veya bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Değer. Sadece kamera konusunda değil performans konusunda da fark eder. Kamera olarak bir kaç sınıf atlamış gibi olursunuz. Ben 6s plustan geçtim (takasta çok uygun fiyata geldiği için) yinede çok farketti.

• Kesinlikle değer. Ben ve benim gibi 7 den 8 plusa geçen çok arkadaş var

• değer niye değmesin 8 Plus çok güzel bir cihaz
  • Ben 7 den geçtim hocam kesinlikle değer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6s soru işareti, 7 gereksiz derdim ama 6dan geçilebilşr sanki. Ama ne bileyim aynı kasalı telefona geçmek biraz değişik geliyor bana fakat çok güzel cihaz geçerseniz mutlaka memnun kalıcaksınız.

• Yazdıklarınıza göre değmez bence ..

Sırf kamerası için geçilmez .. Gider prof. makinr alırsın kat kat iyi ve gerçek portre fotoğraflar çekersin

Ama geçiceksen bu sene yeni iphone x plus modelleri çıkarsa face id gelişirse işte o zaman değer

iphone 6 nın 2 yıl daha ömrü var kanımca

• Eger mevcut telefonunuz ihtiyacinizi karsiliyorsa gecmeyin fakat karsilamiyorsa gecin

• Şöyleki ip6 günlük ihtiyaçlarımı karşılıyor yakın arkımda ip7 var arada biraz hız farkı var tabikide ama ciddiye alıncak kadar değil performans olarak memnunum sadece kamera portre modla çekilen güzel fotolara özeniyorum o yüzden aklımda geçmek var o kadar paraya değer mi bilmiyorum teşekkürler 😊

• Anladigim kadarıyla telefonu olması gerektiği gibi kullanan bir bireysin. Bu bağlamda senin açından bakarsam, kamera disinda seni tatmin edecek bir ozellik göremiyorum. iPhone 6 dan 6S'e bile gecsen yada 6S'den 7'ye bile gecsen kamera bariz sekilde farkediyor ki direk 8 plus'a gecmek demek, profesyonel kameraya gecmek gibi bir şey olur senin açından. O yüzden kamera ve cekilen fotolar senin icin olmazsa olmazsa bir şey diyemem.
    Lakin aradaki fiyat farkına deger mi dersen orada biraz dururum. Zira ozellikle Türkiye gibi ülkelerin fahis vergiler ile ezdikleri ürünlerde ben olsam, ivedi ihtiyacım olmadiginda asla geçmezdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İp6 16gb dan ip8 plus 256 gb’a geçtim, iyi ki geçmişim pil performansı, kamerası, ios işletim sisteminin genel performansı ip6ya göre oldukça iyi. Bütçen varsa kesinlikle geçmeye değer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Portrait uygulaması app storeda portre modu için indirip bi deneyin orjinal 8 plus portresi gibi olmaz ama iş görür ekleyebilirsem fotoğrafta eklerim şimdi alt yoruma.

Edit; İp7 ile çektim dediğim program ilede efekti verdim. Bulanıklık ayarı çok daha fazla arttırılabiliyor ve öne çıkmasını istediğiniz şeyi çok rahat bi şekilde seçebiliyosunuz sırf portre modu için ip8’e geçicekseniz bence bi deneyin bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLLibe -- 27 Aralık 2017; 17:28:35 >

• Sen simdi burda milletin gazina gel git ver bilmem kac bin lirayi iphone 8 e, 2 sene sonra bu telefon ios 13 te kasiyor donuyor pili yarim gun gitmiyor diye konu acincada o gecilir diyenlerin hepsi, madem guncelleyecektin ne diye 8 aldin diye seni topa tutacak. Son 3 yildir buranin durumu boyle.

• Portre modundan hevesini aldıktan sonra harcadığın parayı düşüneceksin hep.

Performanstan şikayetiniz yoksa ve sadece kamera içinse kesinlikle geçmeyin.
  • Teşekkürler arkadaşlar yorumlar için

• Patch uygulamasini yukleyin. Elinizdeki cihazla istediginiz tarzda fotolara kavusursunuz. İphone 6 ile soyle bi resim atiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gktgknk -- 29 Aralık 2017; 5:26:20 >
  • iPhone 7'den S8'e geçtim. Apple'a olan güvenim ve hayranlığım son yaşanan gelişmelerden sonra azaldı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.