Şimdi Ara

ip4 5.1.1 den 7.1.1 güncelleme hk. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Berkcumaligokcel

iphone 5s icin ios 6 varmi

malesef hocam nerde
  • Selam Arkadaslar,Benim iPhone 4 var.Teknik özellikleri;VERSİYON:4.3(8F190),MODEL:MC603B,MODEM FİRMWARE;04.10.01 .Bu telefonumu 6.1.3 yükseltmek istiyorum.Nasıl ve nereden yapabilirim.Suanda sim kilidi oldugundan Gevey turbosimle kullanıyorum.1. Hangi program kullanmalıyım.2- 6.1.3 versiyonunu vereden bulabilirim.3-yukseltme yaptıktan sonra gevey turbosim kullanmamı gerekiyor.4- 6.1.3 gevey turbo simi nereden bulabilirim.Lütfen bana yardımcı olursanız,memnun olurum. Email adresim; mehmet130269@hotmail.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam Arkadaslar,Benim iPhone 4 var.Teknik özellikleri;VERSİYON:4.3(8F190),MODEL:MC603B,MODEM FİRMWARE;04.10.01 .Bu telefonumu 6.1.3 yükseltmek istiyorum.Nasıl ve nereden yapabilirim.Suanda sim kilidi oldugundan Gevey turbosimle kullanıyorum.1. Hangi program kullanmalıyım.2- 6.1.3 versiyonunu vereden bulabilirim.3-yukseltme yaptıktan sonra gevey turbosim kullanmamı gerekiyor.4- 6.1.3 gevey turbo simi nereden bulabilirim.Lütfen bana yardımcı olursanız,memnun olurum. Email adresim; mehmet130269@hotmail.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.