Şimdi Ara

İp kamera güvenliği ip camera hack

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
1
Favori
7.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Wi fi şifresini bilen birisi evimdeki ip kamerasına girebilir mi? Ben kendi evimi izleyeyim derken Başkası evi izleyebilir mi? Evimdeki özel ip kamera güvenliği için ne yapmalıyım

• Evet girebilir cihaz arayüzünde şifre koyarsanız girmesini engelleyebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz arayüzündeki şifre genelde
    Kullanıcıadı:admin
    Şifre: admin
    olan arayüz şifresini değiştirmekten bahsediyorsunuz anladığım kadarıyle. Bir de tabi wi fi şifresi var. Dolayısıyla bu 2 şifreyi de bilmesi lazım sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yurdun güvenlik kamerasını izlemek istiyorum yasal olmayan birşey yapmayacağım zaten ana koridorları çekiyor. Aynı ağa bağlıyız nasıl izleyebilirim(Kaldığım yurt başka yurt.değil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 05mete05 -- 23 Kasım 2016; 11:37:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece şifreyi değiştirmeniz yeterli wifide ise wps kapatma yeterli bir çözüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar Ben NSS Güvenlik sistemleri Firması yetlikisiyim.
    Malesefki piyasada güvenlik kamerası diye satılan bir dolu sistem var aslında adı kadar güvenli olmayan, sektördeki firmaları isim vererek karalamamak için ismini açıktan vermeyeceğim bağzı markalar var bunlarda sadece admin değil farklı yedek kullanıcı şifreleri bulunmakta onlarıda kaldırmanızı öneririm.
    örneğin
    marka 1:
    kullanıcı adı admin
    sifre admin

marka 1:
    kullanıcı adı 666666
    sifre 666666

marka 1:
    kullanıcı adı 888888
    sifre 888888

marka 2,

admin
    11111111
    user01 den user40'a kadar kullanıcı adı şifre aynı
    11111111

marka3

admin
    admin

super
    super

burada 3 adet marka belırttım ve bunlar gıbı baska markalarda mevcut guvenlik açığı olan yanlız admin sifreniz değil diğer kullanıcı bölümündeki default, admin,guest sifrelerinide siliniz.yada değiştiriniz.

local bağlantıda(wierless'e bağlı iken) cihazı farklı sekillerdede "bunları belirtmeyeceğim güvenlik açıklarını deşifre edip artniyetli kişilere kolaylık vermemek adına" cihazınıza erişim kurulabiliyor.

Bunların en önemli enlemi global markaların cihazlarını kullanmak, örneğin benim evimde bebek izleme kamerası var hikvision dunlop marka. ama hiçbirşekilde şifre kırılamıyor.

Biz NSS Güvenlik olarak hikvision ürünleri satıyoruz.
    Neden Hikvision satıyoruz?
    Piyasada ürününü satabileceğimiz bir dolu marka var ve hergün mail gönderen bir dolu tedarkçi firma ürünlerine güvendiğimiz 3 marka bulunmakta bunlardan 1 tanesi hikvision.haikon dunlop

hikvision çin firması %51 hissesi çin hükümetinin
    750 üzeri arge departmanında çalışan personeli bulunmakta
    yıllık cirosunun %7 sini argeye ayırıyor.
    çok değerli güvenlik sertifikaları kullanıyor.
    haftalık 156,000 adet güvenlik kamerası üretimi yapıyor
    16.000 adet dünya genelinde sertifikalı ana ofisi bulunmakta.
    çindeki merkez ofis binası 68.000m2
    imalat alanları 450.000m2 kapaı alan
    işte böyle bir yerde üretiliyor bu marka

Biz nss güvenlik sistemleri olarak ürüne verilen şifreyi müşterinin unutması durumunda cihaza kendisine ait olan biryazılım ile sınırlı bağlantı kurup cihaz seri numarasını alıyoruz. bunu yurt dışına hikvision firmasına gönderiyoruz cihaz türkiyeye çıkışı yapılmış olan bir cihaz ise yani her nekadar satıcısıda olsak cihaz bizim tarafımızdan satıldığı onaylanırsa ancak ozaman bize 3günlük hergün için ayrı bir şifre olan bir şifre veriyorlar ve o şifreler verilen tarihte girilebiliyor. bu şifreleri girince cihaz sıfırlanıyor. ve yeniden şifre oluşturuyorsunuz.

Kısacası güvenlik üst düzeyde...

Eğer güvenliğe tam anlamı ile ihtiyacınız var ise bize ulaşınız.
    Kamera Sistemi Alarm Sistemi Yangın Algılama sistemleri ve diğer Güvenlik sistemleri Konusunda yardımcı olmaya çalışırız.bizehttp://www.nssguvenlik.com sitesinden yada iletişim formumuzdanhttp://www.nssguvenlik.com/Iletisim kısmından ulaşailirsiniz.

istanbul anadolu yakasında olan firmamız tüm türkiye genelinde hizmet vermekte.

sizlere hem kendimizden hemde doğru ürünlerden bahsettik umarım faydamız dokunmuştur.

İp kamera güvenliği ip camera hack İp kamera güvenliği ip camera hack

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gazcidodo -- 29 Kasım 2016; 0:45:36 >

• wifi şifresi sizi hiç bir şekilde korumaz eğerki port açtıysanızki muhtemelen açmışınızdır. en geçerli yol sağlam şifre kombinasyonu ile korunmadır. geçen bir akşam oturdum ip aralığımdaki açık portları taradım belki 50 den fazla işyeri kamera için port açmış ve bunlardan sadece 1-2 tanesi varsayılan şifreyi değiştirmiş.genelde sistem kuranlar şifre güvenliğiyle ilgili müşteriyi yeteri kadar bilgilendirmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.