Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

IP Camera bulutta yedekleme ve kayıt sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
2.738
Tıklama
Giriş
    6 Mesaj
    Herkese merhaba benim 2 adet foscam ip kameram var bunları internetten izlemek ve bulut bi alana kayıt etmek istiyorum biraz araştırdım TTNET Bulut ve PRONET bu işi yapıyor galiba bi tek türkiye de, öncelikle bu ikisi arasında ki fark ne önerir misiniz artıları eksileri neler tecrübelerinize dayanarak ve bunlardan başka ip kamera yedekleme ve izleme hizmeti veren firmalar var mı biliyor musunuz ?

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    FTP kaydı değilde anlık izleme istiyorum FTP de eski bir kayda dönmek istediğimde saatlerce dosya isimlerinden dönmek istediğim tarihe gidip bakmak istediğim yeri saniye saniye aramam gerekiyor bu yazılımlarda bu işler biraz daha basite indirgenmiş
    |
    |
    ////GÜNCEL
    |
    |
    |
    |
    Şu an için bizim hizmet aldığımız bir hizmet var esaklama.com web sayfası bunların geliştirdiği ürünün adı e-Muhafaza.com ,ses kayıtlar ,kamera kayıtları ve muhasebe kayıtları saklama özellikleri var, birde bu ürünwww.java.com.tr destekli.
    |
    |
    Sorum konu dışı olabilir ama ilgili konu bulamadığım için burda yazıyorum. En azından yakın konu.
    Benim evimde koaksiyel kablo ile bağlı cctv sistemi kurulu. İp kamera aldım. Mevcut altyapıyı kullanarak ip kamera yı sisteme bağlayabilirmiyim. Kayıt cihazını yeniledim. AHD 8 kamera girişli kayıt cihazım var. Özet olarak ip kamerayı mevcut altyapıya bağlayıp BNC olarak yada hub üzerinden kayıt cihazıma bağlayabilirmiyim, bağlayabilirsem hangi aparatlar gerekir.(videobalum ve poe enjektör aldım fakat bunlar yapmak istediğimin tersi için kullanılıyorlar.
    |
    |
    Ip kameralarınızın izlenmesi ve kayıt altına alınmasınıwww.boltora.com yapıyor. Online onvif desteği ile kameranızın yapmış olduğu stream uzantılarını bulabiliyorsunuz. Türkiye'de bu konuda tek firma.
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
seo paketleri
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.