Şimdi Ara

İP 4 S Yardım Sim Kilitli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar bir adet sim kilitli iphone 4s geldi bana bunun sim kilidini kırdırmam mümkünmü forumda biraz araştırdım Jailbreak çıkmış ama sim kilit bu sayede kaldırılabiliyormu ? Sim kilidi kırdırdığım zaman navigasyon kullanabilecekmiyim çok acil yardım bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur_ank -- 3 Şubat 2012; 20:14:27 >

• Malesef ip4 ve 4s icin unlock mevcut degil cikinca navigasyon tabiki kullana bilirsiniz tabi bu unlock turune gore desgistr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_ank

Öncelikle herkese iyi forumlar

Arkadaşlar bir adet sim kilitli iphone 4s geldi bana bunun sim kilidini kırdırmam mümkünmü forumda biraz araştırdım Jailbreak çıkmış ama sim kilit bu sayede kaldırılabiliyormu ? Sim kilidi kırdırdığım zaman navigasyon kullanabilecekmiyim çok acil yardım bekliyorum

"Simkilitli iphone4S hakkında sorum var" olsa başlık daha iyi olurdu."Çok acil yardım" forum kurallarına uymuyor.
  • arkadaşın başına silah dayayıp 4S için unlock sormuşlardır belki de, o yüzden inanılmaz aciliyeti vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: jadgo

Malesef ip4 ve 4s icin unlock mevcut degil cikinca navigasyon tabiki kullana bilirsiniz tabi bu unlock turune gore desgistr

Cevap için teşekür ederim peki çıkma zamanı yakınmıdır ?
  • quote:

quote:

Malesef ip4 ve 4s icin unlock mevcut degil cikinca navigasyon tabiki kullana bilirsiniz tabi bu unlock turune gore desgistr

Hic sanmiyorum.
  • quote:

quote:

Suan icin zor gozukuyor ama subat sonu yada ortasi diye bi takim soyledirler var umitleri kayip etmemek lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Suan icin zor gozukuyor ama subat sonu yada ortasi diye bi takim soyledirler var umitleri kayip etmemek lazim

Eğer şubat sonu ise beklemekde fayda var çünkü cihazı 250 strln gibi bi rakama geliyor öyleyse vazgeçmeyip beklemek lazım

• Hangi Operatörse (iTools ile öğrenilir bilinmiyorsa) allgsmunlock'tan kilit açtırılır (Bizzat denenmiştir 4 cihaz açılmıştır)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taşkın Mahmut

Hangi Operatörse (iTools ile öğrenilir bilinmiyorsa) allgsmunlock'tan kilit açtırılır (Bizzat denenmiştir 4 cihaz açılmıştır)

teşekür ederim bu konuyu araştıracağım
  • telefonu aktif ettikten sonra jailbreak yaparak istediginiz programi yukleyebilirsiniz. gps'ide sorunsuzca kullanabilirsiniz simkilidini beklemenize gerek yok simkilitle alakali degil gps. sadece konusma yapamazsiniz suan icin. ama diger butun fonksiyonlarini kullanabilirsiniz cihazin gps dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocainbar

telefonu aktif ettikten sonra jailbreak yaparak istediginiz programi yukleyebilirsiniz. gps'ide sorunsuzca kullanabilirsiniz simkilidini beklemenize gerek yok simkilitle alakali degil gps. sadece konusma yapamazsiniz suan icin. ama diger butun fonksiyonlarini kullanabilirsiniz cihazin gps dahil.

İnternetsiz konum zor bulunuyor.
  • bende boyle bir sorun olmadi yada dikkatimi cekmedi bilemiyorum ama sanmiyorum tabi 4s kullanmadim ben 4 için konusuyorum 4sde boyle bir sorun varsa orasi ayri.
  • teşekür ederim yorumlarınız için ama telefon özelliği çalışmadıktan sonra kullanmamın bi anlamı yok benim için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.