Şimdi Ara

İP 4 4.3.4 ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yanlışlık sonucu 4.3.3 ten (jbli) 4.3.4 e geçtim telefondan resmen sogudum şimdi bi kaç yerde forum forum dışı yerlerde 4.3.4 için jb çıkmıcak geçmiş olsun 5 i bekleyin onunda jb si ne zmn çıkar belli olmaz diye şeyler okudum telefondan resmen sogudum kaldırıp kutusuna koycam resmen arkadaşımdada 4.3.3 sürümlü var adam yanımda bana hava atıo :D çıkmazlardayım ya :D

iyi forumlar herkese

• 4.3.3 e düşür shsh kaydın varsa
  • galiba yok tam olarak bilmiyorum ama:S
  • Tinyumbrella indirin shsh kaydınızın olup olmadığına bakınız. 4.3.3'e geri dönmeniz için shsh kaydı gerekiyor. Cydia'dan almış olabilirsiniz.

4.3.4 Açığı kapattığı için şuan tethered jailbreak mevcuttur yani untethered çıkacak fakat uzun zaman alabilir.
  • tşkr ederim şimdi programı indirip bakıcam inş vardır sizi sıkarak bi soru daha sormak istiyorum cahilligme verin shsh kaydım varsa ondan sonra hangi adımları izlemem lzm ?? tekrar tşkr ederim sagolun
  • tinyumbrella 5.06 yı indir teli pc ye bağla itunes i kapat tinyumbrellayı aç save shsh ye tıkla bekle orda varsa çıkar sonra geri döndür
  • 4.3.4 deyim hiç jb yapmadım yapmayıda düşünmüyorum mutluyum :)

• treat diye bişi varda onuda kimse tavsiye etmio
  • http://imageshack.us/photo/my-images/6/shshq.jpg/

acaba dediginiz shsh kaydı byle birşeymi?
  • Evet bu 4.3.3 için var demekki dusurebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anubis2005 -- 25 Temmuz 2011; 20:06:14 >
  • peki tşkr ederim biraz daha araştırma yapmam lzm nasıl düşürecegimi bilmiyorum çnkü tşkler tekrardan
  • Forumda hersey mevcut dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnakeMannn

arkadaşlar yanlışlık sonucu 4.3.3 ten (jbli) 4.3.4 e geçtim telefondan resmen sogudum şimdi bi kaç yerde forum forum dışı yerlerde 4.3.4 için jb çıkmıcak geçmiş olsun 5 i bekleyin onunda jb si ne zmn çıkar belli olmaz diye şeyler okudum telefondan resmen sogudum kaldırıp kutusuna koycam resmen arkadaşımdada 4.3.3 sürümlü var adam yanımda bana hava atıo :D çıkmazlardayım ya :D

iyi forumlar herkese

Allah aşkına bu nasıl başlık ve nasıl konu açıklaması. Canımız sıkılınca başlık açalım en güzeli.
  • eger yanlış birşey dediysem özür dilerim sadece bilmedigimden byle birşey yapma geregi duydum eger yanlışsa uyarın yada direk ban atın kızılcak bir yaptıysam affola nyse tşkrler yardım eden herkese iyi forumlar
  • quote:

eger yanlış birşey dediysem özür dilerim sadece bilmedigimden byle birşey yapma geregi duydum eger yanlışsa uyarın yada direk ban atın kızılcak bir yaptıysam affola nyse tşkrler yardım eden herkese iyi forumlar

yanlıs yaptıysam affedın demen cok erdemlı bır hareket o ycuzden sıze cevap yazayım
    oncelıkle tinyumbrellanın sonversıyonunu ve telefonunuzun 4.3.3 versıyonnu bılgısyarınıza ındırın tıny umbrella yı acın save shsh deyın sonra antıvırus firewall teamwiwer gıbı promramları kapatın sonra START tss sarver e tıklayın ı tunesı acın ve klavyenızde kı ust ok tusu yanı shift tusuna basılı tutun
    sonra restoreye basın ıtunes de ve ındırmıs oldugun 4.3.3 dosyasını gosterın sonra yukleyın sonunda hata verıcek panıklemeyın yıne tınyumbrella da kıck devıce out recovery tusuna basın cıhaz acılıcaktır cıhazınız sım kılıtlı degılse ıtunes cıhazınızı aktıve edıcektır ve ıslem sonuclanıcaktır eger sım kılıtlı ıse redsnow ıle jaılbreak yapın hepsı bu saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serif61 -- 25 Temmuz 2011; 20:33:17 >

• tşkr ederim sadece istedigim buydu yukardada arkadaşlar sizin gibi yardımcı oldular bu blmde dedgim gibi yeniyim elimden geldigince takip etmeye çalışıyorum ama ilk defa konu açmak zorunda kaldım eger bölümü kirleticegimi bilseydim açmazdım ztn ama illaki dh ahalisi yardımcı olur diyerekten açtım kirlilik ettigim için tekrar özür dilerim saygılarımla ..
  • quote:

tşkr ederim sadece istedigim buydu yukardada arkadaşlar sizin gibi yardımcı oldular bu blmde dedgim gibi yeniyim elimden geldigince takip etmeye çalışıyorum ama ilk defa konu açmak zorunda kaldım eger bölümü kirleticegimi bilseydim açmazdım ztn ama illaki dh ahalisi yardımcı olur diyerekten açtım kirlilik ettigim için tekrar özür dilerim saygılarımla ..

Çok rica ediyorum, ilk yazdığın mesajı okur musun? Şöyle baştan açıp kendi mesajın gibi değil, başkasının mesajı gibi bakıp, ne dendiğini anladım dersen ben özür dileyeceğim. Arkadaşının 4.3.3 versiyonla hava attığı var ama ne istediğin hakkında hiçbir bilgi yok. Giriş, gelişme, sonuç olması gerekirken hepsi karmakarışık bir yazı olmuş. Derdini bu şekil anlatıyorsan umarım hakim karşısına çıkmazsın, vay haline derim.

Yine söylüyorum, sorunun varsa tabiki konu açacaksın ancak biz de sorunu anlayalım, soruna cevap verecek bir yazı olsun. Umarım ifade edebildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

quote:

tşkr ederim sadece istedigim buydu yukardada arkadaşlar sizin gibi yardımcı oldular bu blmde dedgim gibi yeniyim elimden geldigince takip etmeye çalışıyorum ama ilk defa konu açmak zorunda kaldım eger bölümü kirleticegimi bilseydim açmazdım ztn ama illaki dh ahalisi yardımcı olur diyerekten açtım kirlilik ettigim için tekrar özür dilerim saygılarımla ..

Çok rica ediyorum, ilk yazdığın mesajı okur musun? Şöyle baştan açıp kendi mesajın gibi değil, başkasının mesajı gibi bakıp, ne dendiğini anladım dersen ben özür dileyeceğim. Arkadaşının 4.3.3 versiyonla hava attığı var ama ne istediğin hakkında hiçbir bilgi yok. Giriş, gelişme, sonuç olması gerekirken hepsi karmakarışık bir yazı olmuş. Derdini bu şekil anlatıyorsan umarım hakim karşısına çıkmazsın, vay haline derim.

Yine söylüyorum, sorunun varsa tabiki konu açacaksın ancak biz de sorunu anlayalım, soruna cevap verecek bir yazı olsun. Umarım ifade edebildim.

bişi demiyorum siz haklısınız hatam varsa affola belki büyügümsünüzdür kalp kırmaya gerek yok birbirimizin ksruma bakmayın (:

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.