Şimdi Ara

iOS6 yayınlandı (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
2
Favori
24.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ipad 2 de safariyi nasıl full screen moda alıyoruz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

yahoo mailimi eklemeye çalışıyorum hata veriyor aynı sorunla karşılaşan oldu ise nasıl çözdüğünü anlatabilirse sevinirim.
  • -Müzik çalar gayet güzel olmuş.

-Harita beklenilen etkiyi kimse de yaratmamış ama zamanla düzelecektir bence.

-Navigasyonu deneme şansım oldu,bence gayet başarılı.

-Türkçe klavyeyi denemek için bir baktım ama geri kapattım,çok küçük oluyor. Alışınca rahat yazılabilir belki ama şimdilik kullanmıyorum.

-Genel olarak da herhangi bir problem de yaşamadım öyle yazılanlar gibi,gayet stabil çalışıyor
  • sonunda yükledim son günceleme sürümü 10A403 mü bu arada ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbyugen

quote:

Orijinalden alıntı: serhanist

ya soru sormadan evvel önce kullandığın telefonun ios6 da hangi özellikleri kapsayıp kapsamadığına bi zahmet araştır bak allasen.. soru sormak için soru soruyosunuz.. ayıptır..

? ? ?

Kardeşim seninle ilgili yazmadım.. Şimdi isim verip de kavga çıksın istemediğim için öyle ortaya konuştum.. Olay şu: Bir uygulamanın hangi model için desteklendiği her yerde var. Adamın teki bende bu uygulama çalışmıyor falan demiş halbuki zaten onun telefon modeli için desteklemiyor.
  • iCloud'da Google Maps kullanıyor. Telefonda Apple Map. Neyin kafası ? Kendileri de emin değillerse demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpsahin

-Müzik çalar gayet güzel olmuş.

-Türkçe klavyeyi denemek için bir baktım ama geri kapattım,çok küçük oluyor. Alışınca rahat yazılabilir belki ama şimdilik kullanmıyorum.

-Genel olarak da herhangi bir problem de yaşamadım öyle yazılanlar gibi,gayet stabil çalışıyor

Wifi'da mı ?

• arkadaşın telden inceliyorum arada bu sefer super olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #ios6 ben multitask özelliği olan #youtube yi geri istiyorum ! Yoksa bu telefonu satarım ! Duy sesimi #apple

• Olumlu yanları;

- Sanki pil 3g ile daha iyi gidiyor. (Her yazılımda bu psikoloji oluyor galiba)
    - Yan çevirmeler çok hassaslaşmış. Güzel olmuş.
    - Safari mükemmel hızlı. Tam ekran özelliği de iyi olmuş.
    - Arayan kişi resimleri sağda çıkıyor. (Solda diye hatırlıyorum)
    - mesaj ile meşgule alma özelliği elli yıllık nokia da bile vardı. Sonunda eklemişler.
    - sessiz ve titreşim ayarlarına düzenleme gelmiş iyi olmuş.
    - hangi program rehber, takvim vs'ye ulaşmaya çalışıyor buna izin vermek ve bunları bilmek iyi olmuş.

Olumsuz yanları;
    - entegre olmayan youtube'un multitasking özelliği yok !!!!

Not; Wifi sorunu yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Arkadaslar iphone 4 telefonunu ios 6 yuksellttim

App store ingilizce oldu bunu eski haline turkceye nasil ceviririm

Kullanıcı adın ve sifreni girip oturum aç. Türkçeye döner. (Tabo hesabını alırken Türkiye'yi seçtiysen)

• Çok memnundum pil ömründen hatta defalarca dile getirmiştim sanırım çarpıldım 2 gün normal kullanımda giden telefon 1 gün anca gider oldu. (4S wifi/BT kapalı 3G açık) işin kötüüs ipad da bir düşüş gözlemledim.

Bu pil konusunda hiç memnun değilim.
  • Otomatik olarak guncelleme yapmaması icin secebilecegimiz bir seçenek var mı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MelihG

quote:

Orijinalden alıntı: Alpsahin

-Müzik çalar gayet güzel olmuş.

Wifi'da mı ?

Evet herhangi bir sorun yaşamadım.

• 1-2 uygulama açıkken home tuşuna bastığımda multitasking geç geliyor. Var mıdır bu sorunu yaşayan ios6'ya geçtikten sonra ? Cihaz 4s.
  • Safari'yi tam ekran yapamıyorum ben neden olabilir. Öyle bir ayarda bulamadım. Simgede göremedim ekranda. Bana eksik mi geldi yoksa
  • Turkce klavye eklenmesi neden insanlari bu kadar rahatsiz etti anlayamadim, sonucta birilerinin isine yarar diye yapilmis bir klavye secenegi

Abdullah Gul'un gecenlerde Amerika'ya bilisimcilerle beraber yaptigi ziyarette Apple yetkililerinden bizzat istedigi bir ozellikdi bu klavye ve yapilacagi sozu verilmisti yapmislar.

Ben kullanmiyorum ama niye eklediler diye kizmiyorum hangisini istersem onu kullanirim, kizanlar buyuk olasilikla klavye ayarini yapmayi bilmeyenlerdir yoksa ekstradan eklenmis bir ozellikten kimse rahatsiz olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: MelihG

Safari'yi tam ekran yapamıyorum ben neden olabilir. Öyle bir ayarda bulamadım. Simgede göremedim ekranda. Bana eksik mi geldi yoksa

Yalnizca yatay konumda tak ekran oluyor, sag alt tarafta tam ekran simgesi cikiyor.

• Bildirimlerde biraz sıkıntım var. Bi kişi beni çaldırırken reddedip kısayoldan onu aramak istesem bildirim gelmiyor.
  • Iphone 4s için yükleyenler için durum nedir? Cihazın hızı, stabilitesi, şarj durumunda ne gibi değişiklikler var yada varmı? Bende duruma göre yüklemeyi düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.