Şimdi Ara

iOS6 yayınlandı (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
463
Cevap
2
Favori
24.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • JB çıktıktan sonra yüklerim. Şu anlık dokunmuyorum ipad'e
  • arkadaşlar merhaba itouch 4 kullanıyorum 5.1.1 jbli. ios 6 yı tek kurmak istememin sebebi 3d harita ve okudugum kadarıyla ipod 4te bu yok ipod5 te var anladım yanlış mı anlamışım yoksa dogru mu lutfen bi cvap verin şuan indiriyorum 6yı kurmadan cevaplarsanız ona gore yuklycem 3d yoksa hiç bulaşmıyım ben buna:(
  • Beyler iphone 3gs'teki performansi nasil? 5.1.1 ile arasinda fark yoksa guncellemeye gerek yok cunku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar eğer yavaşlama varsa cihazlarınızı iTunes kullanarak yeni cihaz olarak tekrar kurulum yapın. Tüm bilgileriniz silinecektir ama temiz bir kurulum olacaktır.
  • İp4'e sesli navigasyon gelmemiş ! ! !
    Youtube uygulamasını yüklüyorum ama arama yapmıyor !
    Bunun haricinde herşey çok iyi.
    Safari hızı müthiş.
    Kesinlikle beklenmeden geçilmeli.

• 4s e yapıyorum güncellemeyi 5dk kaldı bakalım görecez nasıl olduğunu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vires
    Klavye için genel-klavye-klavyeler-türkçe-türkçe Q yı seçmen lazım qwerty türkçe'de olduğu için aynı görünüyordur. Rahatsız etme özelliğide ekran kilitliyken gelen aramalarda çalışıyor onun için deneme yaparken çalışmamıştır. Diğer sorunlarla karşılaşmadım. Yalnız ios6'yı ilk kurduğumda ayarlar kısmında çıkan erişebilirlik kısmı şimdi bende görünmüyor. Bu neden olmuştur arkadaşlar sizde de erişebilirlik kısmı koyboldu mu ?

erişilebilirlik hala duruyor bende ios6'da..
  • Sanki şarj süresi biraz iyileşmiş gibi
  • Yahu ıkıde bır ayarlara gırmekten bıktım sırıyı ben acıyom o kspıyor nedrı bunun cozumu bu ıso 6 fos cıktı gıbı sorunlar ustune sorun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün güncellemeden sonra değişiklik var mı diyerekten müzik' e girmiştim aynıydı, bugün baktım daha beyazımsı renkler olmuş müzik' e
  • Bekleyip bugün 4 cihazıma güncelleme yaptım, şuan sorun yok safari hızlanmış, şuan sıkıntı yok..
  • Bende 3gs cihazima kurdum ilk hosuma giden kisim safari acayip hizlanmis

• quote:

Orijinalden alıntı: NetX

begendigim bazi ozellikler;
    safari hizlanmis chrome ile ayni neredeyse,
    kullanim suresi ve bekleme suresi hesaplanmis ayri ayri, bu sayede ne kadarlik kullanimda ne kadar tuketmis gorulebiliyor,
    seslendir ozelligi eklenmis o da hos olmus,

itouch4 ile ilk basta acayip yavas calisti kullandikca hizlandi ilk kullanimda yavaslama hissederseniz paniklemeyin

yalniz appstore yeni hali olmamis eskisi modern degildi kullanimi cok basitti,
    ayrica iphone uygulamalari da gorunuyor su an ama yuklenmiyor o ayri
    whatsapp i gorup ipod a geldi sandim bir an

ios 5 den mi geçtiniz? bende de ipod touch 4 var ama performans düşer diye tırsıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vires

quote:

Orijinalden alıntı: Sui CompoS

Arkadaşlar merhaba.

Bende dün gece ios6 yı yükledim. Ama bazı problemlerim var. Aynı problemi yaşayan arkadaşlar var mı merak ettim? Akşam tekrar yükleyeceğim. Düzelmesini umut ediyorum.

-Yükledikten sonra şarjım çok hızlı gitmeye başladı (Dün gece saat 02:00 De 100 ken sabah 07:00'de %65 lere inmişti.)
    -Ekranın sol üst köşesinde sarı bir leke oluştu.
    -Klavye eski klavye bi değişiklik yok.
    -Rahatsız Etme özelliği var ama çalışmıyor.
    -Performans olarak çok düşüş var.

Akşam ola hayrola

Klavye için genel-klavye-klavyeler-türkçe-türkçe Q yı seçmen lazım qwerty türkçe'de olduğu için aynı görünüyordur. Rahatsız etme özelliğide ekran kilitliyken gelen aramalarda çalışıyor onun için deneme yaparken çalışmamıştır. Diğer sorunlarla karşılaşmadım. Yalnız ios6'yı ilk kurduğumda ayarlar kısmında çıkan erişebilirlik kısmı şimdi bende görünmüyor. Bu neden olmuştur arkadaşlar sizde de erişebilirlik kısmı koyboldu mu ?

Erişilebilirlik Ayarlar > Genel > en alttan 2. sırada. Eğer orada yoksa ilginç kaybolmuş diyebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZeKeR

iphone 4 , 16 gb var bende bide ipad 3 var.

ios 5.0.01 den sonra hiç güncelleme yapmadım.

iphone ilk çıktığından beri tüm s hariç versionlarını aldım.

TEK BİLDİĞİM ŞEY yeni model çıkardıkları zaman eski modellere öyle bir İOS atıyolarki bezdirtiyolar seni telefondan yavaşlıyo yenisini almak zorunda kalıyosun.

facebook entegre etmişler telefona zaten okadar yavaşlatıyoki telefonu facebook ben sildim mecburiyetten.
    YOUTUBE kaldırıldı, ben çok seviyorum ve kullanıyorum. kaldırmaaaam

İPHONE 4 Ü OLANLAR YÜKLEMESİN.
    en stabil version 5.1 bence.
    saygılar.

+1
  • Beyler yalnız safari de gözle görülür hız artısı var

• ipad e siri geliyormuş daha guncelmış !! kullananlar yorum yazabılırmı lutfen ...
  • SİRİ gerçekten yerleri gösteriyor ama bana 20 km uzaktaki yerleri gösterdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_bt

quote:

Orijinalden alıntı: loomy

quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

quote:

quote:

quote:

Vayy arkadas su ios ne stabil ne olaganüstü bir sistemmis ya:D
    Baksana forumda dogru düzgün update edebilen bir insan yok:d
    Nazar degmesin tü tü tü:d

sistem stabilitesi ile milyonlarca cihazın Apple serverlarından iOS 6'yı download etmeye çalışmasını aynı şey zanneden fandroidler var..

şu anda milyonlarca cihaz (sadece iPhone'da değil özellikle belirtmekte fayda var) OTA, iTunes ya da diğer şekillerde download yapıyor.. o kadar ürünün yazılımını sana verip dağıt desek, 1 saniye sonra beynin yanar! sen bence root yap, en sorunsuz fw'yi bulup yüklemeye ve kullanmaya çalış..

artık gereksizlikte son nokta olan saçma mesajlarınız devrim niteliğinde!

hii haklisin,
    Sistem göcen telefonlar, acilmayan telefonlar, veri kaybi yasayan telefonlarda.
    Bir cok kisinin update yapmaya calismasindan oluyor:)

Teyy allahim, yogunluk var diye yavas inerse iner. Telefon niye göcecek:) Veri kaybi niye olacak:) Senin telefonun icindeki hdd yidemi applenin serverlarindan cekiyosun yoksa:d

Acda bi bak bakalim son basliklara yada son mesajlara:d Kaci ios 6 dan memnun degil hata aliyor:d

1) temiz restore diye bir şey var!

2) uygulamalarım kalsın dersen direk üstüne yüklersen hatalar alırsın! ben 1 haftadır GM sürümü ile kullanıyorum restore sonrası yükleme yaptım hiçbir problemim yok..

önce öğren sonra konuş!

iste o cok övdügünüz süper stabil program en salak kullanicida bile sorunsuz calismasi lazim:)

Foruma bakiyorum masallah ios 6 hata basliklarindan gecilmiyor:d

Dikkat edin süper hizli ios 6 nizla sörf ederken felan ucmayin:d

iOS 6 da hata falan yok.ha şöyle birşey demişsin süper stabil program en salak kullanıcıda bile sorunsuz çalışması lazım. bunun cevabını henüz hiçbir iphone kullanıcısı bilmiyor. Sen iphone alıp denediğin zaman öğreneceğiz ama

Offf be haci tmm hata felan yok.
    Millete zevkinr burda aksama kadar wireless hatasi bilmem nesi diye baslik aciyor:)
    Bahsettigim isletim sistemi:)
    Ios6 yani i4 i4s e felan yuklenilebilen bir sistem. Sadece i5 de sounsuz calismasi, onu super stabil yapmaz:)
    Madem cikarion digrr telefonlar icin onlarlardada sorunsuz calissin.
    3gs lere yukleyenleri cogu pisman, telefon kamyona dondu diye:D

Tmm burda bos konulari tartisacak zamanim yok benim.
    Sizin ios6 super stabil hatasiz calisiyodur.
    Hatta apple mapsinizde google mapsden daha kusursuz calisiyordur.

Ios6 niz ile size mutluluklar dilerim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Vayy arkadas su ios ne stabil ne olaganüstü bir sistemmis ya:D
    Baksana forumda dogru düzgün update edebilen bir insan yok:d
    Nazar degmesin tü tü tü:d

sistem stabilitesi ile milyonlarca cihazın Apple serverlarından iOS 6'yı download etmeye çalışmasını aynı şey zanneden fandroidler var..

şu anda milyonlarca cihaz (sadece iPhone'da değil özellikle belirtmekte fayda var) OTA, iTunes ya da diğer şekillerde download yapıyor.. o kadar ürünün yazılımını sana verip dağıt desek, 1 saniye sonra beynin yanar! sen bence root yap, en sorunsuz fw'yi bulup yüklemeye ve kullanmaya çalış..

artık gereksizlikte son nokta olan saçma mesajlarınız devrim niteliğinde!

hii haklisin,
    Sistem göcen telefonlar, acilmayan telefonlar, veri kaybi yasayan telefonlarda.
    Bir cok kisinin update yapmaya calismasindan oluyor:)

Teyy allahim, yogunluk var diye yavas inerse iner. Telefon niye göcecek:) Veri kaybi niye olacak:) Senin telefonun icindeki hdd yidemi applenin serverlarindan cekiyosun yoksa:d

Acda bi bak bakalim son basliklara yada son mesajlara:d Kaci ios 6 dan memnun degil hata aliyor:d

1) temiz restore diye bir şey var!

2) uygulamalarım kalsın dersen direk üstüne yüklersen hatalar alırsın! ben 1 haftadır GM sürümü ile kullanıyorum restore sonrası yükleme yaptım hiçbir problemim yok..

önce öğren sonra konuş!

iste o cok övdügünüz süper stabil program en salak kullanicida bile sorunsuz calismasi lazim:)

Foruma bakiyorum masallah ios 6 hata basliklarindan gecilmiyor:d

Dikkat edin süper hizli ios 6 nizla sörf ederken felan ucmayin:d

işsiz misin yoksa ilkokullu musun ? zamanında benim babam senin babanı döver derdik şimdi de sen o geleneği benim androidim senin iphoneni döver diyerek mi devam ettiriyorsun.eğer 20 yaşından büyük biriysen senin bu kadar gereksiz bir tartışmada vakit geçirmene gerçekten üzüldüm.ayrıca update edemeyenler vs. apple mı suçlu bunda adam iphone 3gse iphone 4s ipsw indirmeye çalışıyorsa suç kimin bunu düşünüp değerlendirmen lazım...

ayrıca [size=6]:d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bestanden -- 20 Eylül 2012; 18:10:38 >

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.