Şimdi Ara

İos5 vs ios6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben hiç ios5 kullanmadım ikisi arasında arayüz farkı var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iPhone 4S'im var. 5.1.1'i o kadar çok özlüyorum ki. 6.x.x falan da iyi ama 5.1.1 süperdi. 6'da zaten takılma olmazdı da 5.1.1'de harbiden çok iyidi 4S.

Bunlar da karşılaştırma adına bir kaç SS:

İos5 vs ios6 İos5 vs ios6 İos5 vs ios6 İos5 vs ios6 İos5 vs ios6

Müzik uygulaması ve AppStore eski haliyle çok iyidi. iOS 6 sadelik ve modernliğin birleşimi gibi bir şeydi bana göre. Ama 5 çok daha basitti. Daha hoşuma gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

iPhone 4S'im var. 5.1.1'i o kadar çok özlüyorum ki. 6.x.x falan da iyi ama 5.1.1 süperdi. 6'da zaten takılma olmazdı da 5.1.1'de harbiden çok iyidi 4S.

Bunlar da karşılaştırma adına bir kaç SS:

İos5 vs ios6 İos5 vs ios6 İos5 vs ios6 İos5 vs ios6 İos5 vs ios6

Müzik uygulaması ve AppStore eski haliyle çok iyidi. iOS 6 sadelik ve modernliğin birleşimi gibi bir şeydi bana göre. Ama 5 çok daha basitti. Daha hoşuma gidiyor.

Saolasın hocam merakımı giderdin ama son ssdeki metallica albüm kapağının nasıl oluştuğunu bi araştır istersen

• bilgialp kullanıcısına yanıt
    Az çok haberim var ondan. Ama Google'dan bulamadım hiç hem 5'in hem de 6'nın müzik çalarını aynı resimde karşılaştıran.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

Az çok haberim var ondan. Ama Google'dan bulamadım hiç hem 5'in hem de 6'nın müzik çalarını aynı resimde karşılaştıran.

Doğrudur hocam sağolasın uğraştın yinede

• ios 5 iyidir.

• Siz bir de ios4 görün hocam bildirim merkezi falan yoktu bir şeyle uğraşırken o işlem durup pat diye bildirim geliyordu ekrana
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear_61

Siz bir de ios4 görün hocam bildirim merkezi falan yoktu bir şeyle uğraşırken o işlem durup pat diye bildirim geliyordu ekrana

iPod Touch 4'üm var. Bir kaç ay önce SHSH'em vardı. 4.3.5'te şu an. iOS 4'ün o eskiliği ve basitliği.

Duvar kağıtlarında Mona Lisa vb var.

• 4s'te 5.1.1 var bende. hiç güncellemedim ama ios 7'ye jb gelirse belki güncellerim. Bir arayüz değişikliği iyi olabilir. Ama kasma problemi düşündürüyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.