Şimdi Ara

iOS'tan Androide Geçiş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam tekrardan merhabalar . Hızlı kısayol ayarları mevcut tabiki 4.1 sürümünde olmadığı için belki de izlediğiniz videolarda görememiş olabilirsiniz. Bildirim çubuğunu aşağı doğru çektiğinizde Parlaklık, ayarlar, wifi, bluetooth, uçak modu, güç tasarrufu, otomatik döndür, mobil veriler, Ses profili, wifi hotspot, ekran resmi çekme gibi geniş bir kısayol barı var o konuda endişeniz olmasın :). Kullanıcı sayısı ne kadar çok olursa yaşanan sorunların dile getirilmesi de o kadar fazla oluyor ama endişeniz olmasın her forumda var bu sorunlar. Bilen bilmeyen herkes sorunum var diye gelince de biraz karmaşa da olmuyor değil . Ama görselliği, stabilliği, sesi, ekranı, hızı, tasarımı ile alabileceğiniz en iyi cihaz der ve giderim

• Sizin ve chevanton'un yorumlarıyla iyice ısındım One'a Zoe keyiflidir ama video pek kullanacağımı sanmıyorum. Yine de güzel bir özellik tabii ki. Kamerayı çıkarabiliriz, ekran farkını da çıkarabiliriz. Sonuçta 3.5 inchen geçiyorum ikisi de güzel gelecektir. Çoklu pencereden de vazgeçebilirsem aldıktan sonra aklımın kalacağını da sanmıyorum. Teşekkür ederim tekrar, son bir ricam olarak telefonda sorun yaşadığınız, beğenmediğiniz, ya da olsa daha iyi oldu dediğiniz şeyler neler belirtir misiniz

• chevanton kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Evet sanırım ondan dolayı izlediğim videolar yanıltıcı da olabilir. Bu içimi soğutan bir bilgi oldu teşekkürler. Sorunlar hep oluyor da, şarj almama problemi yaşayan birkaç kişi gördüm mesela, kasa açıklığından bahsediliyor bunların kronikleşmesinden korktum açıkçası. Cidden telefon sadece tasarımı ve arayüzü için bile alınır, aynı zamanda tasarımı ve arayüzü olmasa sadece çoklu pencere için S4 alınır.
  • Hocam samimiyetimle memnun olmadığım tek durum gece kamera performansı onun dışında benim açımdan dört dörtlük bir telefon :). Hocam dediğim gibi binlerce kullanıcı var ama bir iki kişi şarj almama sorunu yaşamış olabilir bu gayet doğal bir durum ama kronik sorun gibi gösterilmesi bana çok saçma geliyor. Evet ilk serilerde kasa açıklığı mevcuttu ama artık öyle bir durum yok gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Hatta çok korkuyorsanız cihazı açtırın öyle alın. Bilen bilmeyen herkes kasa açıklığı var da var diyor biraz da kulaktan dolma bilgilerle sorsan nasıl birşey söyleyemez gösteremez . Size hoşgeldiniz diyelim hocam bence HTC'ye pişman olmazsınız

Yalnız büyük ihtimalle ikinci el almayı düşünüyorum, seri numarası gibi şeylerle de öğrenebiliyor muyuz bu sorunlu serileri? Bu arada kamera performansının özellikle gece daha iyi olduğu söyleniyor ama?
    Çok teşekkürler ayrıca. Karar vermemde çok yardımcı oldunuz, yani kararda bu aşamaya gelmemde diyelim.
  • Telefonun kutusunun dışında yazıyor seri numarası hocam alırken sorarsınız fotoğraf istersiniz sıkıntı olmaz :). Kamera gece daha iyi olabilir ama benim hoşuma gitmiyor hocam kişisel yorumum . Şöyle söyleyeyim bir buçuk ay önce s4 aldım bir hafta sonra sattım sonra htc one aldım uygun fiyata ama alıcı çıktı iyi fiyata sattım sonra xperia z aldım ama htcdeki tadı o istediğimi alamadım htc one kesin geri dönüş yaptım pişman olmazsın emin ol rica ederim forumun amacı bilgilenmek, paylaşmak hocam
  • Eh hocam artık bekleriz sizi htc one kullanıcı konusuna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Anladım, kamera zaten daha çok ön kamerasını kullanıyorum aslında. Ki onun da video çekimleri gayet iyi. Fiyat araştırmasında da PM'den mesaj atacağım konuya daha sonra bakabilecek kullanıcılar için işe yaramaz bilgiler olmasın konuda.

@adını nick koydum, İnşallah hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vadu -- 28 Ekim 2013; 23:07:21 >
  • Iphone 5 satıp bnde htc one almayı istiyorum ama sırf kamerası yüzünden kendimi tutuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akifs44 kullanıcısına yanıt
    Ben de uzun süre araştırdım ama kameranın çok da aşağı kalır bir yanı yok gibime geliyor. iPhone 5'ten Androide geçilir mi orası ayrı konu ama eğer geçmeyi düşünüyorsanız kameranın üzeceğini sanmam.
  • Sahadan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.