Şimdi Ara

İOS' tan ANDROİD' e Oyunu Aktarma (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
60.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Peki iosdan androide aktarilan koylerde. İosdan bidaha girilebiliyor mu ? İosdan bi koy satin alicam da yardimci olabilicek var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Transfikk

Peki iosdan androide aktarilan koylerde. İosdan bidaha girilebiliyor mu ? İosdan bi koy satin alicam da yardimci olabilicek var mi

Evet girilebiliyor. Yani şöyle. Sizin aktardığınız köy apple hesabından silinmiyor. 1 kereliğe mahsus olmak üzere ek olarak başka hesaba da kaydediliyor. Siz google hesabına kaydetmişsiniz köyü. Bundan sonra 2 cihazla da oynayabilirsiniz.
  • Arkadaşlar bi hesap alım satımı yapıcaktıkda ben iosdaki hesabıma android teli olan birine vericem cihazı bağla olarak yapıcaktık ama daha önce ben onu kullandıgım icin bunu yapamadık 1 defalıga mahsusmuş başka türlü nasıl gerçekleştirebiliriz işlemi lütfen yardımcı olurmusunuz
  • Satın alıp verme işlemi çok sıkıntılı. Herkesin kafasında soru işaretleri var köyü tamamen satmak için google play yada app store hesabınıda mı satmamız gerekiyor. Çünkü sadece aktarma yapsak oyuna satın aldığım kişide ulaşabilir heabı satsak içinde para harcadığım bir sürü uygulama var. Bide bilen varmı bilmiyorum ama iphone daki hesabı andriode aktardım diyelim. Başka bir android hesabıda telefonuma aktardım diyelim. Benim ilk aktardığım iphone hesabına tekrar iphone dan girebilme imkanım varmı ? Daha önce köyünü satmış yada köy almış bir arkadaş yardımcı olabilrse çok iyi olur :)

• Peki ios tan androide aktarılmış bir bir cihaz nasıl iptal edilir yani başka bi android cihazdan oynuyucam nasıl yapabilirim yardım lütfen

• Bende oyunu ios tan s4 e aktardım daha sonra s4 e format atıldj ve şimdi s4 den oyuna girdiğimde oyun sıfırdan başlıyor acaba ios dan tekrar aktarma şansım varmı acil cevap verin lütfen

• Erkan by E kullanıcısına yanıt
    Kardeş aynı sorun bende de var bi türlü çözemiyorum bukursak haberleşelim

• arkadaslar yardımcı olabilecek kimse yokmu bende aynı seyi merak ediyorum. şimdi elimde ios telefon var oyunumu yeni aldıgım android note 5 e aktardım fakat apple hesabımda da kaldı şimdi ikisinden de giriliyor. apple telefona reset atsam oyun sıfırdan mı baslayacak o apple telefonda ve şayet sıfırdan basladı diyelim androidteki hesaba birşey olur mu ? deneyen var mıdır?
    varsa acilen yardımcı olsun lütfen
  • iponede oynuyorum oyunu ama bi tane hesab açabiliyorum 2 ci hesabi nasıl açarım
  • said08 S kullanıcısına yanıt
    telefon sıfırlamak ile köy kaybolur fakat köy bir hesaba bağlı değil ise kaybolur
    köyünü game center veya gmaile bağladı isen telefon sıfırlamak sıkıntı değil
    aktarma işlemi sonrası 2 hesaptanda köye girilir, aktarma işlemi iki işletim sistemi arasında kod ile 1 kere yapılabilir (bunu kaçıncı yazışım konulara :D)
    aktarma işlemi gmailden gmaile yada game centerden game centere yapılamaz, köy iki hesap arasında geçiş yapamaz iki işletim sistemi arasında aktarma ile karıştırmayın
    kısaca gmaile bağlı köyü başka gmaile aktaramassın aynı şey ios içinde geçerlidir yapılabilir fakat GEÇERLİ bir sebep ile supercell i kandırabilirsen :))
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.