Şimdi Ara

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.976
Cevap
88
Favori
544.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    15.4.1 ne zaman çıktı.
  • İmzalar kapanmamış. 14.5 e geri görmek isteyen geçebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben geçen hafta uygulama takibi için icould dan çıkış yapıp aktifleştirdim o günden beri sıkıntısız aktif.

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında !

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf açılmıyor ama 14.5.1 yüklediğimden beri bir türlü yola sokamadım su ayarı. Bugün tekrardan yazılım yükledim yine de düzelmiyor. Çıkış yapıp iclouddan geri giriyorum yok 1 saat sonra yine deaktif oluyor. Çözemedim gitti. Ayarların hepsine girdim çıktım ama bir türlü alakalı bir ayar bulamıyorum. Var mi yaptınız herhangi farklı bir ayar bu durum icin.
  • Hayır farklı bşr ayar yapmadım hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    Hocam dfu modlamı geçtiniz normal telefondan güncelle deyip mi
  • yasamagayretindeyim Y kullanıcısına yanıt
    Hayır hiç bir şey yapmadım. Sadece normal güncelledim.

Geçen haftadan beri app store giriş yaptınız mı? Iclouddan çıkış yaptıktan sonra app store giriş yapanakadar aktif daha sonrasında pasif oluyor.

• Selim010 kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de bir tek çözümü App Store dan çıkış yapıp girmeyerek buldum ama bunun da saçma olduğunu düşünüp pes ettim ve vazgeçtim. 2-3 kez sıfırdan yazılım kurdum neler denedim ama olmuyor. AppStore ile bağlantısını anlayamadım. Eskiden bir yazılım guncellemesinde bir sorun çözüldüğü belirtildiğinde gerçekten çözülmüş oluyordu. 12 pro alıyorsun güneşin altında telefon ısınıyor arabada şarj ederken güneşli havada navigasyon tarifi alırken ekran kararıyor ısınıyor vs umarım bi yola koyarlar su 14 u artık.
  • hiç sevemedim bu 14.5.1 i sanki başka telefonun yazılımını kullanıyormuş hissi veriyor bi garip geçişler açılışlar indirmiştim ama yüklememiştim nasıl yüklenmiş gece onunda anlamadım

Hayır giriş yapmadım apple kimliğimle. Giriş yapınca pasifleşecekse girmesem daha iyi

• iPhone 7 14.5.1 üzerine 3utools ile 14.6 beta 2 ipsw güncellemesi yaptım. Güncelleme sonrası iCloud çıkış/restart/iCloud giriş işlemlerini yaptım. Sonra da Appstore’a giriş yaptım ve bir iki uygulama güncelledim. Son restart sonrası telefonu checkra1n ile JB yapmıştım. JB aktif yani.

Şu an tartışılan şu takip etme şeysi açık halde. Bakalım ne kadar açık kalacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 9 Mayıs 2021; 18:38:4 >
  • App Store'a girmediğiniz sürece takip kullanılıyor, yazılım güncellemesi ile pasif konumda olan hesapları değil de aktif olup uygulamayı kapatıp açtığında tekrar tekrar takip etme isteği gelme olayını çözdü apple.

Güncelleme geldiğinde App Store giriş yapıyorum, güncelleme bittikten sonra çıkış yapıyorum ben çözümü bu şekilde buldum, apple a kayıtta oluşturdum mühendislik departmanı uzaktan hesabıma güncelleme falan yapar diye ama daha dönüş olmadı, bu hatanın sebebi daha önce beta yazılım kullanan hesaplarmış.

Güncelleme yaptım giriş yapmadan. Apple çözemedi demek ki

Vay arkadaş yıllardır iphone kullanıyorum ilk kez 14.5 icin beta kurdum o da basımıza bela oldu. Yarın bi güncelleme çıkarırlar insallah
  • Bu sorun tahminimce iOS güncellemesi ile değilde apple mühendislik biriminin developer hesap gözüken hesapları güncellemesi ile çözülecek gibi geliyor. Yarın güncelleme gelsede ben 14.5 sürümünde kalacağım bu sürümde jailbreak bekleyeceğim.

Benim garip bi şekilde düzeldi ya kurcalarken ne yaptığımı da bilmiyorum appstore da Giris yapmış durumdayım takip etme de çalışıyor. Apple kimliğimi değiştirmeye çalıştım yapamadım o arada düzeldi ne hikmetse.
  • iPhone 7’de Restart ve ldrestart sonrası yaşanan donma 14.6 beta 2’de de devam ediyor.

{"blame":[],"app_name":"backboardd","timestamp":"2021-05-09 23:42:56.00 +0300","app_version":"","slice_uuid":"5e5c1a1a-b411-3d6a-b469-b944553d4fc6","build_version":"","platform":2,"share_with_app_devs":0,"is_first_party":1,"bug_type":"109","os_version":"iPhone OS 14.6 (18F5055b)","incident_id":"AC95A05D-CED1-453E-8A7C-9F……….","name":"backboardd","symbolicated":true}
    Incident Identifier: AC95A05D-CED1-453E-8A7C-9F1………..
    CrashReporter Key: 359e97f834ef82d83e90e63cee09d85d21139497
    Hardware Model: iPhone9,3
    Process: backboardd [1010]
    Path: /usr/libexec/backboardd
    Identifier: backboardd
    Version: ???
    Code Type: ARM-64 (Native)
    Role: Unspecified
    Parent Process: launchd [1]
    Coalition: com.apple.backboardd [17]

Date/Time: 2021-05-09 23:41:27.7704 +0300
    Launch Time: 2021-05-09 23:39:59.4231 +0300
    OS Version: iPhone OS 14.6 (18F5055b)
    Release Type: Beta
    Baseband Version: 5.03.00
    Report Version: 104

Exception Type: EXC_CRASH (SIGKILL)
    Exception Codes: 0x0000000000000000, 0x0000000000000000
    Exception Note: EXC_CORPSE_NOTIFY
    Termination Reason: Namespace WATCHDOG, Code 0x1
    Termination Description: WATCHDOG, checkin with service: backboardd failed to send ping message, backboardd watchdog request handling code likely hung 60 seconds since last successful checkin, 1 total successsful checkins since load (0 induced crashes)
    Triggered by Thread: 0

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.