Şimdi Ara

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.976
Cevap
88
Favori
544.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone X iOS14 ciddi pil performans kaybı var.

Dün saat 17.00 gibi %100 iken gece 12 civarı %20 altına düştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikeFinger

Hocam XR nasıl kasıyor ya. İPhone 6S kasar anlarım XR nasıl kasmayı becermiş. Apple yazılım işini bozmuş demektir XR kasmaya başladıysa. 10 sürüm önce de (İOS 4) 3G'ler kasıyordu saçma bir şekilde 2 yıllık cihaz kasıyordu onun gibi bir şey mi bu?
    Hocam bende şaşırdım mesela uygulama açılışlarında efektlerde frame atlamaları oluyor. Özellikle Whatsaapda.

Ekleme: şu an yine Whatsaap’ı açarken takıla takıla açtı. Özellikle uygulama arşivinden açarken yaptı. Acaba Whatsaap’ta mı sıkıntı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WatchteR -- 23 Eylül 2020; 21:0:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin cihaz da sıkıntı olabilir,

XR kullanıyorum bahsettiğiniz şekilde kasma olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Aynen denk geldim :)
    Ben hepimiz adına bildirdim dönüş bekliyorum bende saat yanlış gösterme problemi vardı bakalım düzeltilecekmiş

• Sıfır mı kurdunuz OTA'mı kurdunuz hocam? OTA ise olabilir kasma donma ama sıfırdan kurulduğu halde aynıysa ya cihazınızın donanımsal sıkıntısı vardır ya da yazılım bozuktur.
  • armax kullanıcısına yanıt
    Bende X kullanıyorum pil sağlığım %85 pil anlamında bir sorun yaşamadım hatta 13'ten daha iyi pil olarak bende.
  • Arkadaşlar lütfen bir yardımcı olun. İnstgram uygulamasından ne yaptım ne ettiysem bildirim gelmiyor. Dfu moda alıp ipsw ile temiz kurulum yaptım olmadı uygulamayı sildim yükledim olmadı. Yapmadığım bildirim ayarı kalmadı ama yok sanki uygulama bildirim göndermemeye yemin etmiş gibi. İos 13de de 14 de aynı durum. Daha önce başına gelip çözen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LacWer -- 23 Eylül 2020; 22:3:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: armax

iPhone X iOS14 ciddi pil performans kaybı var.

Dün saat 17.00 gibi %100 iken gece 12 civarı %20 altına düştü.
    Ne zaman güncellediniz cihazı? Ben 6s kullanıyorum ve gayet memnunum hatta daha iyi gibi sıfırdan bir kurulum yapım sorununuz çözülecektir muhtemelen güncelleme esnasında dosyalar eksik indiği icin işlemciye yük biniyor bu da ısınma şarjın hızlı bitme gibi sorunları meydana getiriyor

• eraya44 E kullanıcısına yanıt
    Beta 6 dan başladım. Beta 7 pil konusunda iyiydi 8 de kötü. Güncelleme gelmeden 1 gün önce final sürüme güncellemiştim. pil sağlığım 83
  • bende pil sağlığı 83, valla bilemedim. kullanıma bağlı elbette ama, ne kullandığımı bildiğim için beklentimi abartmamaya çalışıyorum kendi adıma :)
  • Orijinal batarya taktıran arkadaşlara bir sorum olacak. Pil değiştikten sonra “su geçirmezlik” özelliği devam ediyor mu?

• Apple hiçbirşekilde sıvı temasını garantiye sokmuyor su geçirir geçirmez mi sorusuna dikkatli bir şekilde batarya değişirse su geçirmezlik gitmeyecek diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TheBlondie

Orijinal batarya taktıran arkadaşlara bir sorum olacak. Pil değiştikten sonra “su geçirmezlik” özelliği devam ediyor mu?
    Kendi servisinde değişirse tabiki devam ediyor çünkü kapaktaki sıvı geçirmez conta yenileniyor. Geçen ay Apple Zorlu’da benim pil değişti özellikle sordum.

• 6s için şimdilik bir sorun yok. Ben beğendim sürümü. Hatta bana kıyak geçip uzun zamandır %82 olan pil sağlığımı %84 yaptı. Pil sağlığının kesin olarak doğru göstermediğini bilsem de insanın hoşuna gidiyor.
  • Güncelleme ile şarjın çabuk bitmesini anlarım da, bataryanın geç dolmasına anlam veremedim. Var mı böyle bir sorunla karşılaşan?
  • ios 14 e güncelleme ne zaman gelecek arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: armax

Beta 6 dan başladım. Beta 7 pil konusunda iyiydi 8 de kötü. Güncelleme gelmeden 1 gün önce final sürüme güncellemiştim. pil sağlığım 83
    Sıfırdan kurulum deneyin bir de

• IOS 14 iPhone X kullanıcılarını ikiye bölmüş... Kimisi batarya performansından memnun, kimisi değil! Güncellemek için biraz daha beklemeliyim sanırım.
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Bendede iPhone X var. Bataryada pek bir degisim farketmedim. Yeni surumlerin oturmasi biraz zaman alir. Her guncellemede hiz ve batarya muhabbetleri oluyir bunlara gulup geciyorum artik, sanki hic bir daha guncelleme almayacak. Veya bataryasi cok iyi olan guuncellemede hep kalacakmis gibi bunlar gereksiz konular. iOS14 hatali yeni surimle duzeltilir.

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.