Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bsliali

es geçme sebepleri adamların tatilde olması hocam

Alıntıları Göster
    Milletin iPhone’u aç aç. Millet update bekliyor. Nerde bu Apple software uzmanları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

Milletin iPhone’u aç aç. Millet update bekliyor. Nerde bu Apple software uzmanları.

Alıntıları Göster
  • Ya bu live photo özelliğini ayarlar kameradan kapatmama rağmen kameraya her girişimde açık bir şekilde açılıyor kamera, nasıl düzeltebilirim?

• Bugün de yine güncelleme bekleyenler beklemeye devam....
    gelirse cuma günü gelir. Ki gelirse önce beta sürüm gelme ihtimali daha çok yüksek. Yine söylüyorum 13.2.3 ün üzerine güncelleme beklemeyin daha çok erken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0667FD738 -- 4 Aralık 2019; 20:2:5 >
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Kamera menüsü altında ayarları koru kısmını kurcalayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eorenc

Kamera menüsü altında ayarları koru kısmını kurcalayın.
    hocam orda ayarları koru açık live foto kapalı anlamadım gitti
  • İtunes ile yedek almadan nasıl güncelleme yapabileceğimi bilen var mı? Bu arada 13.2.3 iPhone 7 şarjı su gibi gidiyor. Pil sağlığı %86.

• Arkadaşlar telefon iPhone X, 12 ile devam ediyorum. IOS 13'e geçiyim mi yoksa hala sorunlar devam ediyor mu??
    Live foto ayar kısmında açık olması gerekiyor. Onun sebebi live fotonanın ayarını korumak için yani nasıl bıraktıysan öyle açılır kamera, live foto kapalıysa kapalı olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEİCO -- 5 Aralık 2019; 8:15:38 >
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz daha bekleyin 13.2.3 sürümünde pil tüketimi fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Arkadaşlar telefon iPhone X, 12 ile devam ediyorum. IOS 13'e geçiyim mi yoksa hala sorunlar devam ediyor mu??
    Geçmeyin.
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    İlk başlarda akıcılık vs hoşuma gitti batarya da güzel gidiyordu, ama sonradan telefonun bataryasını yemeye başladı günde 2 kez şarja takıyorum telefonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

İlk başlarda akıcılık vs hoşuma gitti batarya da güzel gidiyordu, ama sonradan telefonun bataryasını yemeye başladı günde 2 kez şarja takıyorum telefonu.
    Maalesef ki şu ana kadar neresinden tutulsa elde kalıyor iOS 13 sürümü. Umudum finale kadar iyileşmesi yönünde.

Hızlı gelen sürüm güncellemelerinden dolayı değişik bir sürüm olduğu da ortada.
  • O kadar fark var mi iOS 12 ve 13 arasinda. Özellikle iPhone X ve XS icin soruyorum. Yoksa klasik olarak her eski sürümün degeri artmasindan mi kaynakli? Yani en baslarda iOS 13 kullanmis birisi olarak geri dönmüstüm. Ama hic mi düzelme olmadi o zaman'dan bu zaman'a?! Merak ettigim icin soruyorum. Amacim polemik degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

O kadar fark var mi iOS 12 ve 13 arasinda. Özellikle iPhone X ve XS icin soruyorum. Yoksa klasik olarak her eski sürümün degeri artmasindan mi kaynakli? Yani en baslarda iOS 13 kullanmis birisi olarak geri dönmüstüm. Ama hic mi düzelme olmadi o zaman'dan bu zaman'a?! Merak ettigim icin soruyorum. Amacim polemik degil.
    Son sürümde düzelme var ama pil kötü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Ilk baslarda Ana sayfa gecislerinde bile hafif takilma oluyordu. Özellikle bir sayfada fazla dosya/klasörler oldugunda. Cok sinir olup tekrar dönmüstüm. Galiba Mail sorunu hala devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 5 Aralık 2019; 13:30:41 >
    Benim ayarlarım aşağıdaki resimler gibi. Son ayarlarımı koruyacak şekilde kullanıyorum. Yani kamera menüsünden bu şekilde açıp daha sonra kamera da live photo kapalı seçip çıkın. Tekrar girdiğinizde son bıraktığınız şekilde açılacaktır kameranız.

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7

• quote:

Orijinalden alıntı: eorenc

Benim ayarlarım aşağıdaki resimler gibi. Son ayarlarımı koruyacak şekilde kullanıyorum. Yani kamera menüsünden bu şekilde açıp daha sonra kamera da live photo kapalı seçip çıkın. Tekrar girdiğinizde son bıraktığınız şekilde açılacaktır kameranız.

teşekkür ederim bu şekilde yapınca düzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: icecube_fb

Benim yine hucresel kopuyor ozellikle yarim saat bekledim gelir diye gelmedi hucreseli kapat ac yaptim geldi 🤬
    Hala bu sorunu yasayan var mi

XS Max'te ben de benzer bir sorun yaşıyorum. 4G bağlı, sağ üstteki simge kesinlikle kaybolmuyor. Fakat bir uygulamayı açıyorum, internete girmiyor, uygulamayı kapatıp tekrar açıyorum giriyor. Ağ ayarlarını sıfırladım düzelmedi. Bugün komple iOS 13'ü baştan yükledim yine aynı devam ediyor. Beta sürüm indiriyorum şu an. Umarım onda çözülmüştür. Çok sıkıntılı. Hattım Vodafone.

• 13.3 developer beta 4 geldi

• 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.