Şimdi Ara

Ios developer varmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aranızda unity ile bir oyun yaptim fakat ios icin build alip app store koymam gerek
    yardimci olcak varmı karşılığını vereceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Karşılığını vereceğim dediğne bakmayın kandırıyor.

• Maconcloud.com dan mac kiralayip derleyebilirsin.kimseye ihtiyacin yok

• mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    Ona bile gerek yok unity cloud build ile direk build alabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bersgurs

Ona bile gerek yok unity cloud build ile direk build alabilir.

Fakat onda da githuba yönlendirdiği için kaynak kodları herkese açık olmuyor mu? Yoksa yanlış mı biliyorum? Virtualbox ile halletmek tek çözüm sanırım.
  • 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    Github gizli repositoryde var ancak üctertli. Ben bitbucket kullanıyorum, bedava ve sınırsız private repository. Cloud build ile olacak iş değil zaten elinizin altında mac olması gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lordinarius

Github gizli repositoryde var ancak üctertli. Ben bitbucket kullanıyorum, bedava ve sınırsız private repository. Cloud build ile olacak iş değil zaten elinizin altında mac olması gerek.

Macbooklar çok pahalı olduğu için malesef alamam. Bitbucket ve unity cloud build kullansam bir sorun olur mu acaba Ya da sanal makine falan mı önerirsiniz?
  • 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    Ben kendimden örnek vereyim. Playstoreda yayınladığım oyunlardan kazandıklarım ile gidip macbook pro aldım. Şuan hala androidden kazandığımın yarısını bile tutturamadım iosde :) Gerçi henüz düzgün bi oyunda çıkarmış değilim. Şuan üzerinde çalıştığım oyun fena olmayacak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RISC64 -- 10 Mart 2017; 15:38:32 >
  • Hackintosh olayı var; şu anda 350 liralık bir Lenovo N500'deki OSX Lion'dan yazıyorum. Git kullanmak için Github şart değil, kendi bilgisayarına kurabilirsin, unity3d.com cloud-build için çekeceği sırada bilgisayarın açık tutarsın olur biter. Ancak tabi ki en kralı Xcode iOS SDK kurup yapmak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.