Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iOS 9 inceleme videosu 'Yeni iOS sürümünün 23 özelliği'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
35
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> iOS 9 inceleme videosu 'Yeni iOS sürümünün 23 özelliği'
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    706 Mesaj
    Hiç gereksiz yorum yok videoda, çok temiz bir dille anlatılmış efektler de ihmal edilmemiş ilk kez hiç ileri sarmadan sonuna kadar inceleme videosu izledim
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    13359 Mesaj
    Gayet detaylı ve sade bir anlatım olmuş, ellerinize sağlık.
    Özellikler bence yeterli.
    |
    |
  • Yarbay
    6467 Mesaj
    ios gittikçe androide benziyor. Multitasking e bakın, lollipop multitasking inin yatay versiyonu olmuş, bari onu özgün yapsaydınız be arkadaş, yazılım firması yıllardır yazılım çalıyor

Hem nexus 5 hem de ipad mini2 kullanıyorum, her geçen ios sürümünde nexus 5 e yaklaşıyor sistem özellikleri, sıktı artık.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    706 Mesaj
    Eksiklerin kapatılması iyi bir şey androideden gelen özellikler canınızı neden sıkıyor ki androidde de iOS den esinlenilmis özellikler var her birinin esinlenip kendi yorumunu yapması güzel bir şey misal parmak izi okuyucusunun android üreticileri tarafından da yaygın bir şekilde kullanılması kötü mü oldu bu kadar kapatmayın kendinizi bu apple gerçekten takdir edilesi bir firma son sürümü kaç cihaza ayni anda veriyor bakın bir
    |
    |
  • Yarbay
    7122 Mesaj
    Bölünmüş ekran en güzeli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Archimert

Eksiklerin kapatılması iyi bir şey androideden gelen özellikler canınızı neden sıkıyor ki androidde de iOS den esinlenilmis özellikler var her birinin esinlenip kendi yorumunu yapması güzel bir şey misal parmak izi okuyucusunun android üreticileri tarafından da yaygın bir şekilde kullanılması kötü mü oldu bu kadar kapatmayın kendinizi bu apple gerçekten takdir edilesi bir firma son sürümü kaç cihaza ayni anda veriyor bakın bir

Kardeşim bunlar olacak ios androidden, android iosdan tabii ki farklı özellikleri birbirinden alıp geliştirecekler yazılımlarını. Ama apple bu işi farklı boyuta taşıyor sanki kendileri bulmuş ve sıfırdan yazılım yapmış gibi tanıtıyor özellikleri. Ben bu olaya karşıyım.

Lansmanda yeni sürümde gelecek olan özelliklerini anlatmaları yeterli ha kendi sıfırdan yaptıkları yazılımları ağızlarında bal aka aka anlatsınlar haklarıdır ama sağdan soldan alınan şeyleride kendilerine mâl ederek anlatmalarını tüketiciyi kandırmaktır diye düşünüyorum. Tabii öyle herkesi kandıramıyolar bu işinden ucundan biraz anlayan kişi zaten duruma uyanıyor. Ama dediğim gibi tim cock bile bu forumda apple fanları kadar apple'ı savunmuyor ben onuda gördüm burada. :)
    |
    |

• Binbaşı
    1703 Mesaj
    Merhaba Berkan Bey arka planda çalan müziği değiştirir misiniz ? Bence kötü bir müzik onun dışınızda emekleriniz için teşekkür ederim. Saygılarımla
  • Yarbay
    3471 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 18_Eren

Bölünmüş ekran en güzeli.

En güzeli de, sadece iPad Air 2 için destekleniyor. Sevmişim böyle güzelliği. iPad Air 2 dışındaki bütün iOS cihazları çöp muamelesi gördü resmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

yahu yıllardır var bunlar androidde.. daha yenimi keşfetmişler?

not: telefon android, tablet ipad air2
    |
    |
  • Yarbay
    4678 Mesaj
    Cinselliğe girmeseydi keşke :)
    |
    |
  • Yarbay
    7122 Mesaj

Orası öyle hocam haklısın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ersin ÇAKI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
  • Teğmen
    219 Mesaj
    Fondaki şarkıyı bilen var mı ?
    |
    |
  • Binbaşı
    1219 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: grid2

Fondaki şarkıyı bilen var mı ?

ZHU - Faded
    |
    |
  • Binbaşı
    1137 Mesaj
    şu apple ın bütün cihazları da işletim sistemleri de içi boş yaa :D yok böyle bir şeyç mac os x hariç apple ın hiçbir ürünü beş para etmez bir de gereksiz pahalı ya neyse... :D

taa 10 yıl önce symbian ın sunduğu bazı özellikleri bugün yenilik diye anlatan firtmaya apple denir. :D
  • Misafir Üyelik
    60247 Mesaj
    Mukemmmel video
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
google reklamları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.