Şimdi Ara

iOS 8.3 Jailbreak ve Cydia Kullanımı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
2.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • taig 2.1.3 sürümünü bulamadım 2.2.0 kabul etmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

taig 2.1.3 sürümünü bulamadım 2.2.0 kabul etmiyor

selamlar 2.2.0 indir normal çalıştır (yönetici olarak değil ) senin ios sürümünü kendi seçiyor

• ip6 cihazıma anlatılan şekilde son sürüm taig ve son sürüm itunes yüklü sorunsuz jailbreak yaptım win8.1 iphone bul kapalı parola kapalı bunlar önemli noktalar çok güzel bir anlatım olmuş (daha öncede 5s jailbreak yapmıştım taig) dikkat edilerek sorunsuz yapılabilir ios8.3

• yardım lutfen.ben bi kac gun once jailbreak yaptım fakat hatalardan dolayı silmem yeniden yuklemem gerek fakat su an güncellleme 8.4 gelms nasıl jail yapacam. sürüm yükseltmeden cydia nasıl silebilirim yardım lutfen

• ipad mini 2 jailbreak denedim anlattığınız şekilde fakat failed verdi yapamıyo muyuz ipad miniye ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rock_Rage

Jailbreak sistemi hacklemektir.Sistemi hacklemek yasadışı bir şeydir.Windows'u hackleyerek kırmak veya bir yazılımı crackleyerek kullanılabilir hale getirmek ile aynı şeydir.Sizin gibi etik değerlere önem vermesi gereken yayın organlarının bu tarz haberler üretmemesi beklenir.Umarım bunu olumlu bir eleştiri olarak alır ve bundan sonraki yayınlarınızda bu konuya dikkat edersiniz.

SAYGILARLA

jailbreak yasadışı bir şey değildir her yerden araştırabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: TrAlem

hahaha. Bazı tweaklar ücretli demişssiniz. VirtualHome crackli indirmişssin. İlk gösterirken bigboss reposunu açıyor. Silerken crackli olduğu anlaşılıyor. Alem adamsın ya. Ayrıca virtualhome çalışması için herhangi bir parmak izi tanımlı olmasına gerek yok.

Merhaba

Aşağıdaki resim sanırım açıklıyor durumu.

iOS 8.3 Jailbreak ve Cydia Kullanımı

sonradan satın almışsan bunu bana göstermenin ne anlamı varki berkan bey :D

• Hack'leme konuları nezamandır bu forumda yasal hale geldi.Vay be bir zamanlar ceza aldığım konular geldi aklıma.

Şikayet edecem sizi yazık valla.

• İos kullanıp kimin yaptıgı bile belli olmayan modifiye işletim sistemini telefona neden yükleyim. Virüsü var keyloger ı var. Nerden bileceğim parmak izimi çekip saklamayacklarını. Bence orjinalden şaşamamak lazım.

• Beğenmiyorsan kullanmazsın bu kadar açık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu bölüme kadar herşey güzel ancak bundan sonra
    Modunu kullanmak istiyoruz. Bunun için bir tweak yüklememiz gerekiyor. işte bu tweak elijahandandrew.com/repo adresinde. Şimdi bu adresi bu bölüme yazalım. URL doğrulama işlemi yapıldıktan sonra repo içeriği yüklenecek

doğrulama işlemi sırasında

x POSIX: Operation timed out

yazısı çıktı ve beklemeye devam ettim alt alta iki defa yazı çıktı

bu sorunu nasıl gidereblirim

• abi videonun altındaki link bi işe yaramıya aclmıyo bi bakrmsın ona
    drive indiremiyorum

• benden jailbreak oncesi restore yapmami istedi.yapdim fakak yine ayni seyi soyluyor ve jailbreak yapamiyorum.bilgisi olan?

• hocam bi yardımcı olsanız, kaç gündür uğraşıyorum bir türlü düzeltemedim...

http://forum.donanimhaber.com/m_109840314/f_//tm.htm#109988933

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bi yardımcı olsanız, kaç gündür uğraşıyorum bir türlü düzeltmedim...

http://forum.donanimhaber.com/m_109840314/f_//tm.htm#109988933

• merhaba acaba iphone 4 ve ipade 2 icin mumkun mu kurmak?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.