Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (921. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.589
Cevap
121
Favori
604.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 919920921922923
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 16 gb cihazlar saf hafızanız ne kadar gösteriyor restore sonrası ? 11 gb normalmi ? bana çok az gibi geldi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikola_Tesla_

arkadaşlar 16 gb cihazlar saf hafızanız ne kadar gösteriyor restore sonrası ? 11 gb normalmi ? bana çok az gibi geldi .

benim 4s 7.1.2 jb li 13.3 gb toplam ...

bu arada kilit ekranı için tweak yüklüyorum safe mode a atıyor lockinfo7 ve subtlelock7.. özellikle subtlelock bazen yüklüyorum yükleniyor bazen de safe mode a atıyor ücretli alsam yine aynı sı mı olur kilit ekranında sadece jellylock var birde springtomize ile kamera kaydıraç filan kapatıyorum lockscreentools da kullanıyorum yardımcı olacak arkadaş var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: frost901

Sizin aradığınız tweak OS EXPERIENCE
    BigBoss reposunda ücretli olarak satın alınabiliyor.

Çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos8 jb den haber var mı

• Hocam uygulama açınca uyaracak uygulama tweak vs var mı ?
    Mesela oyuna girince 10 dk sonra kapatacak ya da uyarı verecek, tongbuya girer girmez korsan indirme yazacak falan ?
    @Fenix66

Ooo hocam nick hayırlı olsun

Edit: yanlış mention

Edit 2: sövecem artık kendime bu neyin kafası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Citizen -- 14 Ekim 2014; 19:37:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

quote:

Orijinalden alıntı: Kutaycun

Arkadaşlar merhaba, son 3 gündür telefonumdaki uygulamaları güncellememiyorum, güncelle yazısını tikladigimda uygulamayı acıyor. Jb ile alakasi var mıdır, veya boyle bir sorun Yaşayan arkadaslar çözüm nasıl üretti. Teşekkürler.

Aynı sorun bende bir arkadaşta daha var. Uygulamalar jb li değil bu arada. Bilen yazsın lütfen.

Hocam Jb var mıdır telefonunuzda, hangi sürüm ve tweakler yüklü belki bir tweak yüzündendir, bilgisi olan yok sanırım. Bende ne yaptıysam sonuca ulaşamadım .

• Kutaycun K kullanıcısına yanıt
    İpad var 7.0.6 sürüm Jb'li. Tweak yüklü değil. Jb yaptım mutlu mesut kullanıyorum. Ama güncelleme sorunu çok sıkıntılı. Mecburen pc'den itunes ile güncelliyorum.
  • kilit ekranındaki saati kaldırdım bildirimler yine sanki saat varmış gibi ortadan başlıyor bunu nasıl düzeltebilirim? önereceğiniz kilit ekranını çok sade ve boş tweak var mı subtlelock lockinfo7 hariç
  • carlitoss kullanıcısına yanıt
    uygulamayi aratip, cikan sonucta "aç-open" diyince güncelleme islemini yapiyor sorunsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZZLuCK

uygulamayi aratip, cikan sonucta "aç-open" diyince güncelleme islemini yapiyor sorunsuz.

Eyvallah hocam simdlik oyle idare edelim o zaman. Ama ara falan zor is neden boyle oldu anlayamadim.

• Güncelleme sorunu yaşayan ve kredi kartını apple kimliği ile kulanan arkadaşlar ücretli uygulamaları güncellemeyin. Ben de aynı sorunu yaşadım ve ara butonuyla uygulamaları tek tek aratarak güncelledim. Bu arada ücretli olduğunu unuttuğum birkaç uygulamayı da güncellemişim. (Normalde hata verirdi) Ertesi gün hesabımdan bu uygulamalar için ücret kesildiğini öğrendim. Daha sonra mail ile bu uygulamaların satın alımına izin vermediğimi yazdım ve para iadesi yaptılar ama baya yazışmak gerekti. Şansıma güncelleme saati ile makbuz saati farklıydı ve bu şekilde derdimi anlattım. Kaç gündür sorunlar var. 11 gb kullanılıyor diyor fakat toplasan 5gb uygulama, foto, video, müzik vs vardır. Neden böyle bir şişme oldu anlam veremedim. Bu şişmeyi nasıl çözebilirim? Mesela jailbreakı ilk günki haline getirmem mümkün müdür?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Interaktif mesaj bildirimleri tweakinin son sürümünde hala reklam sorunu var mı ? 1.0.1 en son gözüküyor reklamsiz kullanabilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

quote:

Orijinalden alıntı: BuZZLuCK

Eyvallah hocam simdlik oyle idare edelim o zaman. Ama ara falan zor is neden boyle oldu anlayamadim.

Bende Buzzluck'ın dediğin yöntemle denedim oldu böyle idare ediyoruz ama neden böyle oldu sıkıntı nerede çözemedim.
  • CanerArslann kullanıcısına yanıt
    Reklam hala mevcut fakat, en azından reklam üstte kalıyor yazdıklarını görebiliyorsun artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanerArslann

Interaktif mesaj bildirimleri tweakinin son sürümünde hala reklam sorunu var mı ? 1.0.1 en son gözüküyor reklamsiz kullanabilen var mı?

Auki kullanın aynısı hatta daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

quote:

Interaktif mesaj bildirimleri tweakinin son sürümünde hala reklam sorunu var mı ? 1.0.1 en son gözüküyor reklamsiz kullanabilen var mı?

whatsapp ın son sürümü ile uyumlu mu peki ?
  • quote:

quote:

quote:

whatsapp ın son sürümü ile uyumlu mu peki ?

Whatsap da olmuyor sadece Msj ile uyumlu

• veysel_lowe kullanıcısına yanıt
    whatsapp için kullanıyorum ben sadece IMN çok iş görüyor nerdeyse tüm mesajlaşma uygulamalrı ile senkronize ama reklam çıkıyor
  • quote:

whatsapp için kullanıyorum ben sadece IMN çok iş görüyor nerdeyse tüm mesajlaşma uygulamalrı ile senkronize ama reklam çıkıyor

Eski sürümü cok iyidi ama evet reklam çıkması berbat gercekten o yüzden kullanmıyorum ben

• quote:

quote:

Eski sürümü cok iyidi ama evet reklam çıkması berbat gercekten o yüzden kullanmıyorum ben

bende eski sürüm deb var sorunsuzca çalışıyor ama son sürüm whatsap ile uyumlu değil güncelleyince çalışmıyor
  • 
Sayfa: önceki 919920921922923
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.