Şimdi Ara

İOS 7.1.1/7.1.2/8/9/9.33 Uyumlu Tweakler(GÜNCEL)[ANA KONU] (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
532
Cevap
21
Favori
33.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vhcyns

system.in-appstore.com/repo locallapstore bu repo
    Linktunesi hackyouriphone dan indirebilirsin

Tesekkurler linktunes biraz sikintili herhalde. Bir iki kez res atti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPad için ekranı kaydeden progra arıyorum. Var mı acaba?
  • hdblack35 H kullanıcısına yanıt
    Jailbreak varmı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WaReZ W kullanıcısına yanıt
    hocam crackli olarak sadece burada bigboss ta 0.99 dolar vererek sorunu ortadan kaldirirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vhcyns kullanıcısına yanıt
    Evet Jailbreak var dostum.
  • hdblack35 H kullanıcısına yanıt
    RecordMyScreen saurikin reposunda mevcut bide iRec var jbsiz cekiyo isinize yarar belki

• vhcyns kullanıcısına yanıt
    http://apt.saurik.com/ reposunda RecordMyScreen yok malesef.
    BigBoss'ta var ama onuda kuramıyorum.
  • Bu itunes link muhabbetine iyi sevinmişsinizde :D alaksı yok itunes la normal internette arayıp sana indirmeye sunuyor sadece bedavaya vericekmiş AAC parçaları 1 şekilde bulursunuz oda bazı sitelerde paylaşım yapıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vasak09 kullanıcısına yanıt
    Daha ne olmasını bekliyordunuz? iTunes den bedava indirmesini falan mı acaba? Yazdığınız gibi birşekilde bulup cihaza atmak için pc veya farklı tweak kullanarak uğraşmanıza gerek kalmıyor.
  • Şuracıkta bir mesajımız bulunsun
  • Arkadaşlar, whatsapp daki kişi resimlerini telefondaki rehbere aktaran bir tweak arıyorum, bilgisi olan var mı?
  • quote:

hocam crackli olarak sadece burada bigboss ta 0.99 dolar vererek sorunu ortadan kaldirirsiniz

Hocam kaldirilmis veya ismi degistirilmis olabilir. Bigboss'ta da bulamadim.

Hem app hem de tweak versiyonu oradalar hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Hem app hem de tweak versiyonu oradalar hocam.

Hocam valla bulamadim.
     İOS 7.1.1/7.1.2/8/9/9.33 Uyumlu Tweakler(GÜNCEL)[ANA KONU]

Özürrr. Benim cevap hedef şaşırmış. RecordMyScreen içindi cevabım.

Sizinkiler HackYouriPhone'dalar.
  • Faydalandım teşekkürler hocam
  • Asistive+:Asissitivetouch dan daha pratik kullanıslı flipswitch ve activator destekli
    Activator:tus ve parmak hareketlerinizi gorevlendirir
    BytaFont 2:Cihazın yazı tipini degistirir tabi fontlari indirmelisiniz onerdiklerim advent pro ve set the for rain gibi bisey BU ARADA YAZI Boyutunu degistirmez
    İfile:sistem dosyalarini gosterir
    İcleaner pro:gereksiz dosyalari siler
    exKey:android tellerdeki gibi harflerin ustune rakam ekler
    Facebook Messenger essentials: fb messenger da gorulduyu kaldirma felan yapar
    Bluepill:facebook da messenger zorunlulugunu kaldirip bi onceki tweak gibi gorulduyu felan kapatir
    Bridge:cihazdaki medya dosyalarini ana uygulamalara ekler
    Protube:youtube dan video indirir sarki turunede cevirir ana uygulamalara ekler
    Youtubetomp3:youtubedan videoyu sarki formatinda indirip ana uygulamaya ekler
    Springtomize 3 :her seye ayar ceker
    Watusi:whatsapp a ayar ceker tikleri kaldirma felan
    Apex:ikonlara gruplama yapar (ornegin muzige cift tikladin yaninda soundcloud u ekleyip gosterir)
    Polus:kontrol merkezindeki 4 uygulama var ya altta onlara istedigini ekler
    Ccsettings/cccontrol/flipcontrolcenter/cctoggle:kontrol merkezinde 3g ekleme gibi bir cok sey ekler ilk ikisi flipswitch desteklemiyor
    Cracktool:parali tweaklere crackler ucretsiz yapar
    Locallapstore gibi bisey:uygulama ici bedava satin alma islemi yapar
    Eclipse/uicolors:cihazin beyaz rengini degistirirsin istedigin renge gore yazi rengide olur
    Forecast/weather clock:kilit ekranina hava durumu ekler
    Guestmode:sifre ekranina bir buton ekleyip ona tiklayinca misafir modu oluyor adindan da anlasildigi gibi istedigin uygulama acilmaz veya gorunmez
    Ccshufle:karistir ve yinele eklenir kilit ekranina ve kontrol merkezine muzik calarken
    Winterboard:indirdigin temalari uygular
    Battery passcode:bataryayi sifre yapar
    Timepasscode pro:zamani sifre yapar
    Browser changer:ana tarayiciyi degistirir
    Unlock sound:ekrani acarken eski iosdaki sesi cikartir
    Sleeksleep ve smarttap:yakinlik sensorunu kullanir rkrani acar /2 tiklamayla ekrani acar sarj yiyebilir bilmiorm ne kadar yiyor
    Social duplicator:uygulamayi cogaltir mesela facede 2 hesap whatsappda 2 numaran varsa yararli
    Statusmodifier:durum cubgunu ozellestirir tel sessizdeyken bi simge koydigu icin kullaniom ben
    Preferenceorganizer:ayarlari gruplar duzenler
    Pprotect:tum fotograflar klasorine kilit felan koyar
    Multiiconmover+:birden cok uygulamayi klasoru tek seferde tasir
    İconrenamer:ikon ismini degistirir
    Remove badges flipswitch:ikonun sag ustundeki bildirim sayisini silera
    Applocker/asphalia/lockdown:istedigin uygulamaya kilit koyar (activator toggle var applockerin tek bi hareketinle uygulamaya kilit koyar/kaldir bu toggle la daha onceden belirledigin)
    Displayscreen:ekran videosunu alir

Cihazim iphone 4 ios 7.1.2 hepsi sorunsuz calisior bende
    Dikkat edin uyumsuzluk soz konusunda telefona format atmak zorunda kalabilirsiniz telefon acilmassa
    Appleyardim ve hackyouriphone repolari favorim burdakiler hep calisiyor crack sorunlari olmuyor
    Kalora biteyourapple ve insanelyi de fena deil ama indirmiom genelde eger ucretsiz tweak varsa indireceginiz bigbossdan indirin sikinti yapmaz
    Bi de bildirim merkezine yapilan tweakler cogu calismiyor bende bozuklar sanirim ya olmuyorlar yada safemoda atiyor

Konu disi ama sormak istiyorum ccsettingse nasil flipswitch destegi gelir biliomusunuz
    Birde tele mercury browser pro indirdim ipa olarak apsstore da yuklu gorunmuyor normal mi
    Pp25 ve vshare den daha ii bi crackli uygulama indirten var mi bi de tesekkurler

Edit:aklima gelen tweakleri ekledim
    Yorumlar ilk mesaja eklenirse cok ii olur
    Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keceli00 -- 3 Şubat 2015; 22:43:11 >

• Neden bu kadar linktunes istediginizi anlamadim itunesin deposundan indirmiyor sitelerden aliyor
    MusicBox,Youtubetomp3,protube
    Sarki indirmek icin gayet iyi hem musicbox da albumde indirebilirsiniz (album kapaklarini isteyen cok hem bu fotograflarda geliyor sanirim ama emin deilim) ve ses kalitesi yuksek
    Diger iki soyleigim ise youtubedan hem video hem sarki seklinde indirip yuksek kalitede indirebilirsiniz zaten cogu parca orjinal olarak ekleniyor youtube a
  • Keceli00 K kullanıcısına yanıt
    Çalışma için teşekkür ederim

edit: rpetri.ch/repo bu repoda ios 7/ ios 8 için (8.1 dahil değil) flipswitch diye aratırsanız bulucanızı umuyorum
  • quote:

Çalışma için teşekkür ederim

edit: rpetri.ch/repo bu repoda ios 7/ ios 8 için (8.1 dahil değil) flipswitch diye aratırsanız bulucanızı umuyorum

Ben tessekur ederim
    Dediginiz uzere repoyu ekledim ve flipswitch die ekledim ancak sadece bigboss da varmis ve o da yukluymus zaten sorun ccsettings de zaten bende baska bi yol buldum polus ve ccloader yukledim quicklaunch kismini polus a verdim yeni guncellemeyle toggle ve activator destegi gelmis quicklaunch kismina bazi flipswitch lere koydum

Bu arada polus:kontrol merkezine daha fazla hizli erisim ve ayar ekler

Kolay gelsin

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.