Şimdi Ara

IOS 6'ya dönüş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iPhone 5'im var IOS 7'den hiç memnun değilim. IOS 6'ya dönme imkanı var mı? Sorun çıkartır mı?

• dönemezsin. zaten konu açmadan forumda ufak bir arama yapsaydın sonuca ulaşırdın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

dönemezsin. zaten konu açmadan forumda ufak bir arama yapsaydın sonuca ulaşırdın.

Neden dönemiyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: piskomat

quote:

dönemezsin. zaten konu açmadan forumda ufak bir arama yapsaydın sonuca ulaşırdın.

Neden dönemiyorum?

apple imzalari kapatti cunku
  • quote:

quote:

Neden dönemiyorum?

Apple imzaları kapattı. Keşke dönebilsek !
  • O imzalar bi açılsa apple mesaj atabiliyormuyuz ?
  • xxsavasxx2 kullanıcısına yanıt
    at bakalım ne dicekler :
  • quote:

iPhone 5'im var IOS 7'den hiç memnun değilim. IOS 6'ya dönme imkanı var mı? Sorun çıkartır mı?

iphone hangi modelinde kullanıyosun ios 7 yi ? bn 4s kullanıyorum ios 7 geçmeyi dünüşüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: systmbys

quote:

iPhone 5'im var IOS 7'den hiç memnun değilim. IOS 6'ya dönme imkanı var mı? Sorun çıkartır mı?

iphone hangi modelinde kullanıyosun ios 7 yi ? bn 4s kullanıyorum ios 7 geçmeyi dünüşüyorum

hocam sakın yapma sakın geçme ios7ye bende iphone 4s kullanıcısıyım hiç memnun değilim ios7 den
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxsavasxx2

quote:

Orijinalden alıntı: systmbys

quote:

hocam sakın yapma sakın geçme ios7ye bende iphone 4s kullanıcısıyım hiç memnun değilim ios7 den

hadi ya bnde ne bilim sıkıldım ios 6 dan bide sanki şarz gitmemeye başladı :(
  • iOS 7 oldukca güzel tasarım hız vs ama sadece sarj sorunu var oda 7.1 sürümünde düzelir olmadı alışcaz artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 7 için acele etmeyin
  • konu açmadan biraz forumu inceleyin arkadaşlar, bununla ilgili milyon tane konu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: knnolg

ios 7 için acele etmeyin

Bencede daha biraz kasıyor jb çıkınca tek çare 6ya çıkmazsa geçin

• Iphone 5 6.1.4 ile cok mutluyum elime ios 7 li iphone 5 aldim elektrik carpti sanki :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Iphone 5 6.1.4 ile cok mutluyum elime ios 7 li iphone 5 aldim elektrik carpti sanki :)

Bendeki iPhone 5'te iOS 6.1.4 yüklü ve eşimdeki iPhone 5'te de iOS 7.0.3 yüklü. Aradaki farkı görüyorum da iOS 6'nın gözünün çapağını gözünün yağında pişirip yiyeyim diyorum. Eşim de ara sıra iOS 7'ye gıcık olup iOS 6'ya dönme yollarını sorsa da iOS 7'yi sevdiğinden bu fikrinden vazgeçiyor. Çaktırmayın da ona iPhone 5 ile zaten geçemeyeceğini hiç söylemedim hevesi tamamen kırılmasın diye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.