Şimdi Ara

İos 6.1 jb sorun çıkaran tweakler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sorun çıkaran tweakları yazabilirmisiniz. Telefonum donuyor ancak hangi tweak sorun yapıyor bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: darki33

Arkadaşlar sorun çıkaran tweakları yazabilirmisiniz. Telefonum donuyor ancak hangi tweak sorun yapıyor bilmiyorum

O dördüncü kurduğun tweak yapıyor onu kesin, ben demiştim onu kurma diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grkm27

quote:

Arkadaşlar sorun çıkaran tweakları yazabilirmisiniz. Telefonum donuyor ancak hangi tweak sorun yapıyor bilmiyorum

O dördüncü kurduğun tweak yapıyor onu kesin, ben demiştim onu kurma diye.

4. Kurduğum tweak hangisi

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

KARDEŞ biraz konulara bakarsan herkeste aynı tweak sorun çıkardı diyemiyorsun neden dersen şuan en çok sorun olarak çıkan olay bir uygulamanın ekranda küçülmesi ...ama nasıl düzelttin dediğinde biri diyor activatörü sildim düzeldi diyor ...mesela bende var o sorun yaratmıyor ...biri auxo dedi sildim düzeldi
    bende yine sorun yaratmadı bende dater adlı tweak sorun yarattı ondan meydana geldi düzeldi bence söyle yap tweakların hepsini yaz bi kapıda bak insanlardan yaratan sorunlar bak ordan çıkar yada baştan jb yap

• quote:

Orijinalden alıntı: adanaoyun

quote:

KARDEŞ biraz konulara bakarsan herkeste aynı tweak sorun çıkardı diyemiyorsun neden dersen şuan en çok sorun olarak çıkan olay bir uygulamanın ekranda küçülmesi ...ama nasıl düzelttin dediğinde biri diyor activatörü sildim düzeldi diyor ...mesela bende var o sorun yaratmıyor ...biri auxo dedi sildim düzeldi
    bende yine sorun yaratmadı bende dater adlı tweak sorun yarattı ondan meydana geldi düzeldi bence söyle yap tweakların hepsini yaz bi kapıda bak insanlardan yaratan sorunlar bak ordan çıkar yada baştan jb yap

Peki hocam bişe soracam. Turkcell baağlantım çok yawaşlıyor bazende kesiliyor ara ara sizce jb ile ilgili olabilirmi buda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.